Almost Famous

2 godz. 2 min.
7,3 15 672
oceny
7,3 10 15672
14 340
chce zobaczyć
7,4 7
ocen krytyków
{"rate":7.428571,"count":7}
{"type":"film","id":1339,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Almost+Famous-2000-1339/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu U progu sławy
 • Kirusette ocenił(a) ten film na: 8

  Muzyka też świetna, polecam :3.

 • elizabethriddle ocenił(a) ten film na: 7

  Kirusette miałam tak samo. z ciekawości sprawdziłam czas trwania i zupełnie mnie zaskoczył.

 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 8

  elizabethriddle Istotnie wciągający ! Dwie sceny z filmu spowodowały, że podwyższyłem ocenę o jeden punkcik. 1) kiedy to idąca mama z Williamem spostrzegła, że niewłaściwego słowa użył człowiek malujący tekst na szybie wystawowej: ...proszę pana, jestem nauczycielką, takiego słowa nie ma w naszym języku - proszę to zmienić a mnie zrobiło się bardzo przykro, że nikt nie potrafi stanowczo zareagować na pogłębiające się zabagnienie naszego języka. Mam nadzieję, że dożyję takich czasów kiedy to wspaniałym przebłyskiem intelektualnym będzie wstawianie w potok słownego szmelcu polskich perełek. 2) słowa wypowiadane przez Russella do Williama: ...ładni ludzie nie mają osobowości, mają tylko laski - 8/10 !!!


 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 8

  Szpila_1308 Wczoraj napisałem ten tekst i go wysłałem ale na ekranie się nie wyświetlił. Odczekałem - i nic. Napisałem więc drugi, lekko zmodyfikowany, tekst - i taka sama sytuacja. Trzeciego już nie pisałem. Dzisiaj chciałem spróbować jeszcze raz a tu niespodzianka - jest jeden i drugi. Zaskakujące !!! Utraciłem także 5-cio minutowy czas udzielony mi na ewentualne poprawki. Podobną sytuację miałem w "Love Liza" tylko tam nie pisałem już drugiego tekstu ale chciałem dokonać korekty treści no i zostało jak jest.

 • Aerss ocenił(a) ten film na: 7

  elizabethriddle No ja też

 • mgachskierska ocenił(a) ten film na: 4

  elizabethriddle Połowę przewinęłam. Nudy!

 • Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 8

  Kirusette Istotnie, wciągający ! Miałem dać 7/10 ale wyjątkowo spodobały mi się dwie sceny z filmu za które podwyższyłem ocenę o jeden punkcik. 1) kiedy to mama idąca ulicą z Williamem i spostrzega człowieka malującego słowa na szybie i zwraca się do malującego tymi słowy:...jestem nauczycielką, takiego słowa nie ma w naszym języku - proszę to zmienić!. Aż mnie zabolało, że u nas nikt nie potrafi zdobyć się na to by wyczyścić to polskie bagno językowe. Mam nadzieję, że dożyję jeszcze czasów kiedy przebłyskiem intelektu w rozmowach towarzyskich będzie umiejętność wstawiania w potok językowego szmelcu polskich słów i ile w tym będzie radości i uznania. 2) Słowa wypowiedziane przez Russella do Williama: ..ładni ludzie nie mają osobowości mają tylko laski - 8/10 !!!

 • Aerss ocenił(a) ten film na: 7

  Kirusette Też mi zleciało

 • Sebastian_Sebol_1 ocenił(a) ten film na: 7

  Kirusette Pewnie dlatego, że film trwa 2h :P