PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807151}

UFO

6,2 4 922
oceny
6,2 10 1 4922
UFO
powrót do forum filmu UFO

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

Dawno nie oglądałem tak dobrej produkcji. Fajnie by było gdyby powstała 2 część. ☺

ocenił(a) film na 4
TheraphoTerra

Dałeś 10 czyli arcydzieło to uzasadnij co w tym filmie jest takiego niesamowitego i szczególnego?

ocenił(a) film na 5
slobi

Generalnie ciężko się dowiedzieć od ludzi czemu dali 10/10. Zadaję czasem takie pytania przy dość przeciętnych filmach z naciskiem na "proszę", ale kulturalna prośba też nie pomaga. Niektórzy oceniają na zasadzie podoba to 10, nie podoba to 1.

ocenił(a) film na 10
slobi

To może ja spróbuje-opisując co zobaczyłem. Otóż jest to historia młodego geniusza matematycznego, który żyje życiem zwykłego obiboka. Do pewnego momentu zwrotnego, który wskazuje mu cel w życiu. Ten cel jest zbieżny z jego talentem i umiłowaniem do matematyki jednak uzależnia i niszczy wszystko i wszystkich dookoła wraz z samym bohaterem. Aktor drogę do celu poświęcając wszystkich i wszystko przedstawił w sposób rewelacyjny i to jeszcze emanując butnością i przeświadczeniem o swojej wyższości/nieomylności. Dodanie mu do pary doświadczonej aktorki jako mentorki, którą jako jedyną szanuje (i ona jego na swój sposób) dodaje "zupie smaku". Strasznie zniesmaczyło mnie zakończenie. Pasja jako taka powinna go zniszczyć a nie doprowadzić do lukratywnej propozycji.

ocenił(a) film na 7
TheraphoTerra

Druga część filmu na faktach?To się uśmiałem.Poza tym film dobry,z klimatem.

ocenił(a) film na 5
tomaszmasz_filmaniak

A więc to wszystko prawda co ukazano w tym filmie? Odkryto obcą cywilizację? To się uśmiałem. Poza tym film niezły.

ocenił(a) film na 8
armarange

Nie Rozumiesz, film był inspirowany wydarzeniami które są ukazane na końcu filmu :)
A czy odkryto że nie jesteśmy sami? O wielu tajnych rzeczach nawet nie mamy pojęcia, może i istnienie obcej cywilizacji zostało odkryte?

ocenił(a) film na 10
tomaszmasz_filmaniak

2 czesc mogła by byc jak ten koleś pracuje juz dla fbi i rozwiazuje przekazy of ufo

ocenił(a) film na 1
TheraphoTerra

Ty gupku jak to jest dobre to ja jestem gupi

ataman2016

sam sobie odpowiedziałeś

ocenił(a) film na 10
TheraphoTerra

wiadomo cos czy powstanie 2 czesc?

ocenił(a) film na 7
TheraphoTerra

Słusznie. Film świetny. Dla jasności - nie ma małych zielonych, ludzików i pogoni (ok,jest, ale nie w tym sensie :) ) Zwolennicy x-, spider- i innych łubudubu-manów mogą sobie odpuścić.
Zdecydowanie film dla zwolenników sf, myślących, dla których pytanie i refleksja są ważniejsze niż odpowiedzi. POLECAM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones