PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429668}
7,9 2 562
oceny
7,9 10 1 2562
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Niesamowitym człowiekiem jest pan Kazimierz, niesamowita jest historia ucieczki, jego i
pozostałej trójki. Tym bardziej cieszy mnie to, że powstał tak dobry dokument. Choć uwielbiam
oglądać różne dokumenty, głównie ze względu na ich wartość edukacyjną, to muszę przyznać, że
wiele z nich jest nakręconych i zmontowanych dosyć kiczowato. W tym wypadku, chciałbym
serdecznie pogratulować twórcom i panu Kazimierzowi który tak kapitalnie opowiedział swoją
historię. Cóż za jasność umysłu panie Kazimierzu! Tylko pozazdrościć! 200 lat panie Kazimierzu!

Polecam :)

ocenił(a) film na 4
Martinho1991

Sorry, ale nie kumam zachwytów. Historia jest zajebista to się zgodzę, człowiek na prawdę niesamowity to się zgodzę, ale dokument jest niestety raczej nudny. O takiej historii można by na prawdę nakręcić coś znacznie ciekawszego i przemawiającego bardziej do widzów.

ocenił(a) film na 9
grd1

Zależy jak na sprawę spojrzeć. W kategorii dokument, uważam że materiał broni się w pełni. Natomiast w szerszej kategorii film, owszem można by zrobić z tego wspaniały film wojenny/akcji, gdzie pana Kazimierza zagrałby choćby Bratt Pitt dla przykładu :).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
grd1

Pełna zgoda. Podziwiam historię jak i samego Piechowskiego, ale dokument w moim mniemaniu kompletnie się nie udał. O wiele więcej o ucieczce jak i samym Piechowskim dowiedziałem np. z audycji radiowej w Trójce. Tu temat potraktowany jest bardzo płytko. Do tego odniosłem wrażenie, że Pan Piechowski z żoną, nie mówią swoimi słowami. Brakowało mi w ich wypowiedziach autentyczności, którą mieli pozostali skazańcy. Jak dla mnie duży zawód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones