Uncharted (2020)

Nathan Drake wraz ze swoim przyjacielem Victorem Sullivanem i dziennikarką Eleną Fisher wyrusza na poszukiwania El Dorado.

reżyseria:
scenariusz:
 oceń twórców
gatunek:
produkcja:
Uncharted (2020)
Dodaj plakat klikając tutaj.
pokaż:
 
Tom Holland Tom Hollandjako: Tom Holland Nathan Drake

Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o filmie
Uncharted

studio:
  • Atlas Entertainment
  • Avi Arad Productions
  • Naughty Dog
(więcej...)
inne tytuły:
Uncharted: Drake's Fortune
  • Wielka Brytania
  • (tytuł roboczy) USA

(więcej...)
  • W początkowej fazie produkcji posadę reżysera powierzono Davidowi O. Russellowi, a główną rolę miał zagrać Mark Wahlberg. Partnerować mu mieli Robert De Niro i Joe Pesci. Wytwórni jednak nie spodobały się pomysły fabularne w przygotowywanym przez Russella scenariuszu, które znacznie odbiegały od gry video. Zrezygnowano więc z jego usług, wycofali się z tego także i aktorzy, a projekt w tej formie upadł.
  • Gdy posadę reżysera stracił David O. Russell, jego miejsce zajął Neil Burger, ale ostatecznie wycofał się z projektu i zajął się realizacją "Niezgodnej". Potem najpierw na stołku zasiadł Seth Gordon, który odszedł z powodu różnic artystycznych, a następnie Shawn Levy, który zrezygnował z projektu na rzecz filmu "Free Guy".
  • Ofertę zagrania Nathana Drake'a otrzymał Chris Pratt, jednak aktor propozycję odrzucił. Zainteresowani rolą byli także Nathan Fillion oraz Joe Flanigan.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o