PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 497
ocen
6,5 10 1 30497
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

Swoje wnioski oczywiście kieruje do tych , którzy są fanami MMA i są na bieżąco z KSW.
W zwiastunie pojawia się tekst to będzie Twoja ostatnia walka, walka będzie o pas. Mamed walczy teraz w Gliwicach o pas, też nie jest pierwszej młodości… Zakończenia Underdoga nie znamy, ale film wchodzi miesiąc pod walce Mameda…
Co sądzicie?

monikowal

treść

monikowal

kurcze faktycznie, ale beka, może tak byc

robertbry

nie nastawiałbym się na taki scenariusz, tymbardziej w przypadku mameda

beeenczi

A jednak....

monikowal

Walka Narkun vs. Khalidov 2 nie jest o pas.
Catchweight do 92kg (półciężka jest do 93) chodzi o to że walka o pas byłaby 5cio rundowa, a Mamed ze swoją kiepską kondycją się tego boi. :)

IgnasKasztelan

Z tego co wiem to Narkun nie chciał walki o pas xDDDDD

prof_mateusz27

to chyba źle wiesz ;)

ocenił(a) film na 6
IgnasKasztelan

No chyba dobrze wie właśnie ;) Narkun dwa razy wygrał ale dwa razy obsrał zbroję, sam w wywiadach mówił że to on nie chce walki o pas. Catchweight zaledwie o 1kg niżej? No bez jaj. Uczciwy catch byłby gdzieś po środku między obiema kategoriami, czyli gdzieś 88-89kg. Reguły pojedynku były podyktowane pod Narkuna. Po co robić sobie jaja z tym jednym kilogramem? Ano tylko po to, żeby Narkun nie stracił pasa.

Mruck

Może i sam Narkun nie chciał żeby to była walka o pas ale Mamed też na to nie naciskał. Nigdy to nie był tytan kondycji więc 5 rund mu nie leżało

ocenił(a) film na 6
IgnasKasztelan

Pewnie mu nie leżało, ale Mamed to typowy finisher więc nie sądzę żeby się przestraszył wizji pięciu rund. Tymbardziej, że w pewnym momencie on sam już mówił żeby zrobić z tego walkę o pas, bo ten jeden kilogram jest zwyczajnie śmieszny. Wg mnie gdyby zrobili uczciwy catchweight, to Mamed wygrałby przynajmniej jedną walkę.

monikowal

Raczej jestem przeciwny spiskowym teoriom :)

użytkownik usunięty
monikowal

Khalidov vs Narkun 2 nie jest o pas.

monikowal

Poza tym dla Mameda jeszcze nie nadszedł czas na emeryturę. To zawodnik - tak, nie boję się tego porównania - z tej samej półki co "Car". Wielu mówi, że KSW nie dorasta do pięt choćby UFC, KSW może nie, ale "Kanibal" się wybija na tle kolegów…

monikowal

No i miałaś rację. Mamed skończył swoją bogatą karierę. Przegrał, ale respect za te emocje jakie dostarczał wiele lat.

monikowal

O dzizas, dziewczyno Proroku. Jestem w szoku, ze sie to potwierdzilo. Normalnie ten watek nadaje sie do gazet :)

Kinomaniakwarszawski

No nie? :D Może zacznę grać w totka ;) teraz jeszcze bardziej nie mogę doczekać się filmu

monikowal

Film planowany był od miesięcy, scenariusz pewnie też swoje w szufladzie przeleżał, więc nie doszukiwałbym się tutaj żadnej analogii, bo jej po prostu nie ma. Film został nakręcony kilka miesięcy temu, zwiastun pojawił się 6 listopada, więc projekt został zamknięty na długo przed drugą walką z Narkunem. Po fakcie można dorobić sztuczną tezę, ale po co? Nie ma to żadnego sensu, ponieważ jest to tylko próba stworzenia na siłę sensacji tam gdzie jej nie ma. W sportach walki raz się wygrywa, a raz się przegrywa. Gdyby wygrał to nikt nie siliłby się na pseudo bełkot, bo osoba nie miałaby wszystkich puzzli do wydumanej "analogii".

PanKracjusz

Dokładnie. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones