plakat filmu Upiorna opowieść

Upiorna opowieść

Ghost Story
6,1 521
ocen
6,1 10 1 521
529
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":119725,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Upiorna+opowie%C5%9B%C4%87-1981-119725/tv","text":"W TV"}]}
Upiorna opowieść
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Czterech starszych zamożnych panów - Sears James, Edward Wanderly, Ricky Howthorne i John Jaffrey - tworzy klub o nazwie Chowder Society. Jego członkowie spotykają się wieczorami i opowiadają historie o duchach. Pewnego dnia w Nowym Jorku ginie w tajemniczych okolicznościach syn Edwarda Wanderly'ego - David. Mężczyzna wypada z okna iCzterech starszych zamożnych panów - Sears James, Edward Wanderly, Ricky Howthorne i John Jaffrey - tworzy klub o nazwie Chowder Society. Jego członkowie spotykają się wieczorami i opowiadają historie o duchach. Pewnego dnia w Nowym Jorku ginie w tajemniczych okolicznościach syn Edwarda Wanderly'ego - David. Mężczyzna wypada z okna i ginie na miejscu. Policja twierdzi, że popełnił samobójstwo. Jednak jego brat bliźniak - Don ma, co do tego spore wątpliwości. Okazuje się, że bogatych dżentelmenów łączy nie tylko miłość do opowieści grozy ale również wielka tajemnica z lat młodości. 50 lat temu zabili oni Evę Galli i ukryli jej ciało. Teraz jej duch wraca, aby zemścić się na nich i ich dzieciach.

Upiorna opowieść zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.