The Humbling

1 godz. 52 min.
5,4 1 804
oceny
5,4 10 1804
2 040
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":555270,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Humbling-2014-555270/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Upokorzenie
  • nieugiety ocenił(a) ten film na: 6

Al Pacino dobrze się zagrał choć jak sądzę nie miał łatwego zadania, powieści Rotha dla wielu mogą być ciężko strawne. Temat może i trudny, ale Al całkiem dobrze się wywiązał (wbrew temu co większość tu wypisuje). Nawet ci co umiarkowanie lubią Pacino mogą film spokojnie obejrzeć.

• grayman88 ocenił(a) ten film na: 7

nieugiety dokładnie... ja oceniłem film na 7ke ale obecność Gerwing również miała na to wpływ. Uważam że pociągnięty powinien zostać troche temat jego majaczeń. nieczytałem książki

• nieugiety ocenił(a) ten film na: 6

grayman88 Myślę, że Twoja ocena jest bardziej trafna (ja zbyt szybko oceniłem). W filmie Al. Pacino daje z siebie bardzo wiele i… w takim wieku. Aktor nie starzejący się, którego można tylko podziwiać.

• TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 9

nieugiety 'Temat może i trudny, ale Al całkiem dobrze się wywiązał' - jak dla mnie, to ruszył lawinę rzeczy, które dla niego samego raczej trudne są, i naprawdę podziwiam za odwagę cywilną. Zdarzyło mi się czytać po drodze to i owo, w tym 'Al Pacino: o sobie samym' - rąbnęła mnie mocno kompatybilność między Pacino a Simonem Axlerem.