PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555270}

Upokorzenie

The Humbling
5,4 1 970
ocen
5,4 10 1 1970
6,0 4
oceny krytyków
Upokorzenie
powrót do forum filmu Upokorzenie

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Al Pacino dziadzieje coraz bardziej !Do tego filmu chyba się specjalnie nie musiał starać ;) Jak to mówią czy się stoi czy się leży kasa się należy !!!Niskobudżetowy chłam !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
con_desiros

Jak niskobudżetowy to gdzie tak kasa :)

ocenił(a) film na 9
Kniaz4815

W końcu w filmie mamy wątek problemów finansowych :)))

ocenił(a) film na 6
con_desiros

Znakomity scenariusz na podstawie powieści Rotha (za którą może dostanie Nobla), więc ja nie narzekam.

ocenił(a) film na 9
con_desiros

Rzucasz tak swobodnie obelgami, a należałoby wyjaśnić skąd taka opinia dotycząca Ala? Ciekawa jestem co jest takiego słabego w tym filmie, że swoim "dziadostwem" Pacino zepsuł cały jego klimat? Podejrzewam, że zwyczajnie nie jesteś fanem filmów psychologicznych, a oczekujesz na ekranie atrakcji i zaskakujących raptownych wydarzeń. Jest to zrozumiałe, każdy ma innych gust. Ale obrażanie tego dzieło tylko z powodu własnych upodobań jest niepoważne.

ocenił(a) film na 8
haruka_sayukii

Jak na mój gust to było w tym filmie trochę zaskakujących zdarzeń, w szczególności zakończenie. Brakowało mi ognistej przemowy, z jakich słynie Pacino, ale świetnie odegrał swoją rolę i z pewnością nie jest to produkcja słaba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones