The Natural

opisy filmu

(3)
  • Roy od najmłodszych lat marzył by zostać zawodowym graczem baseballa. Pewnego dnia trafia na testy do utytułowanej drużyny i rozpoczyna swoją karierę. W tym czasie poznaje tajemniczą i atrakcyjną kobietę. Romans kończy się dramatem. Kobieta popełnia samobójstwo, a postrzelony Roy znika na długi czas.

  • Bohaterem filmu jest Roy Hobbs, gwiazdor baseballu z lat międzywojennych. Karierę obdarzonego fenomenalnymi zdolnościami zawodnika kończy dramatyczny wypadek - z niewyjaśnionych przyczyn Hobbs zostaje postrzelony przez tajemniczą kobietę. Powraca na boisko po 16 latach - jest teraz nikomu nieznanym, anonimowym graczem w średnim wieku. Mimo upływu czasu talent go nie opuścił - dzięki niewiarygodnym uderzeniom Hobbs z miejsca staje się sensacją sezonu i prowadzi do zwycięstwa podupadającą drużynę New York Knights.

  • Żył marzeniem, dla którego był gotów poświęcić wszystko
    Chłopięce marzenia, kij baseballowy zrobiony z gałęzi drzewa rażonego piorunem, a co najważniejsze - niespożyta pasja. Roy Hobbs miał czternaście lat, gdy postanowił zostać gwiazdą baseballu i nic nie było w stanie go powstrzymać. Szybko osiągnął upragniony sukces, ale niedługo dane mu było cieszyć się sławą - kres jego marzeniom położyło spotkanie z tajemniczą kobietą, która targnęła się na jego życie. Minęło wiele lat, zanim Hobbs zrozumiał, że nadszedł czas, by stawił czoła własnym słabościom i powiódł do zwycięstwa drużynę, której przyszłość zależała wyłącznie od niego...
    Baseballistę wyreżyserował Barry Levinson, twórca słynnego RAIN MANA, a w rolach głównych wystąpiły gwiazdy amerykańskiego kina: Robert Bedford, Robert Duvall, Glen Close, Kim Basinger i Barbara Hershey.

    [Opis dystrybutora]

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię