PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105373}
6,8 117
ocen
6,8 10 1 117
Urodzony we wschodnim Los Angeles
powrót do forum filmu Urodzony we wschodnim Los Angeles

I was Born in East L.A.

ocenił(a) film na 7

Ale bym sobie ten głupi film teraz jeszcze raz oglądnął. Przypomniałem sobie o tej komedii nagle, kiedy staliśmy przed knajpą i wyglądaliśmy jak naganiacze, a tu nagle przechodził (znajomy) niewidomy (kto widział ten film wie że tekst o bilardzie musiał polecieć :p

Picu

ej film jest rewelka , też sobie o nim przypomniałem jak zobaczyłem fragment Cheech i Chong, kurcze z kilkanaście lat temu go oglądałem i te akcje z przekraczaniem granicy :D o bilardzie i naganiaczu to teraz sobie skojażyłem, teraz łatwiej nowości przed premierą dorwać niż takie rodzynki jak ten niestety

Ksin

Nie jest tak żle, film właśnie zasysam z paczki na torrentach z filmami o Cheech & Chong. Jak nie można kupić to trzeba radzić sobie inaczej...

Tarzan

film jest na torrentach, ma ktoś moze napisy do niego?

wsl____

jedyne w necie co widziałem to serbskie :D film jest też na rapidzie :) a dla tych co tego kapitalnego filmu nie widzieli fragment z youtube http://pl.youtube.com/watch?v=DendKIx01zc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones