Urodzony we wschodnim Los Angeles

Born in East L.A.

1987 1 godz. 25 min.
7,0 99
ocen
7,0 10 99
116
chce zobaczyć
{"type":"film","id":105373,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Born+in+East+L.A.-1987-105373/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Urodzony we wschodnim Los Angeles
  • Picu ocenił(a) ten film na: 7

Ale bym sobie ten głupi film teraz jeszcze raz oglądnął. Przypomniałem sobie o tej komedii nagle, kiedy staliśmy przed knajpą i wyglądaliśmy jak naganiacze, a tu nagle przechodził (znajomy) niewidomy (kto widział ten film wie że tekst o bilardzie musiał polecieć :p

• Picu ej film jest rewelka , też sobie o nim przypomniałem jak zobaczyłem fragment Cheech i Chong, kurcze z kilkanaście lat temu go oglądałem i te akcje z przekraczaniem granicy :D o bilardzie i naganiaczu to teraz sobie skojażyłem, teraz łatwiej nowości przed premierą dorwać niż takie rodzynki jak ten niestety

• Ksin Nie jest tak żle, film właśnie zasysam z paczki na torrentach z filmami o Cheech & Chong. Jak nie można kupić to trzeba radzić sobie inaczej...

• Tarzan film jest na torrentach, ma ktoś moze napisy do niego?

• wsl____ jedyne w necie co widziałem to serbskie :D film jest też na rapidzie :) a dla tych co tego kapitalnego filmu nie widzieli fragment z youtube http://pl.youtube.com/watch?v=DendKIx01zc