PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1146}
7,7 157 093
oceny
7,7 10 1 157093
7,3 24
oceny krytyków
Vabank
powrót do forum filmu Vabank

zastanawie mnie gwiazda dawida na plakacie ?
btw wszędzie te trójkąty poukrywane eh illuminaci bardziej aktywni niz ulotkarze ostatnio.

ocenił(a) film na 7
Arczi87

Też mnie zastanawia ten głupi plakat.
Nie wiem ile razy już go oglądałem, ale dzisiaj leciał na TVN-ie i tak się zapytam:
1 Nie bardzo rozumiem-kradną całą kasę Kramerowi i podrzucają mu chyba wszystko?
A przecież Kwinto dzieli po 20.000 i Moksa i Nutę i Duńczyka i dostaje Ewe Szykulską,
z czego on dzieli?

2 Świetny jest Kotys, ale ten numer z mieszkaniem by chyba nie wyszedł, ktoś w końcu by zauważył,
że przenoszą meble itp., takie prymitywne to jednak....

3 Szkoda, że z tej czwórki żyje tylko Pyrkosz i Kiersznowski, jest i Kotys, cała trójka grała w "Świecie według Kiepskich"
tak na marginesie....

4 Krempisch taki pies wojny, a ginie z rąk Kwinty i to w sposób tak prymitywny

5 Dobrze, że nie nakręcili III części bo wyszła by taka sama chała jak "Złoto dezerterów" lub reklama tego banku: "taki skok bez nas?"

Irish_Americ

Ad1.: Kradną kasę i papiery wartościowe (mówi o tym Sawicki kiedy komisarz Przygoda pyta co znajdowało się w sejfie) i właśnie papiery wartościowe zostają podrzucone Kramerowi

witekcd

mniejsza o to ale druga czesc to juz totalna padaka :)

Irish_Americ

"Nie wiem ile razy już go oglądałem, ale dzisiaj leciał na TVN-ie i tak się zapytam:
1 Nie bardzo rozumiem-kradną całą kasę Kramerowi i podrzucają mu chyba wszystko?
A przecież Kwinto dzieli po 20.000 i Moksa i Nutę i Duńczyka i dostaje Ewe Szykulską,
z czego on dzieli?"

Kramer ma w kasie nadmiar niewykazywany w księgach ponieważ część klientów najzwyczajniej w świecie okrada. Rożek wyraźnie mówi, że chce oszukać urząd podatkowy więc Kramer część kwot musi ukrywać i nie wykazywać ich w księgowości. Zatem w kasie pancernej musiała być większa kwota pieniędzy niż ta o której wspomniał komisarzowi Przygodzie.

ocenił(a) film na 8
Arczi87

cała ścieżka dźwiękowa w filmie to muzyka klezmerska, czyli wywodząca się z kultury żydowskiej

zamoy

muzykę "klezmerską" robi zespół o nazwie Vabank a muzyka w filmie to muzyka nie żydowska ale przedwojenna

ocenił(a) film na 10
Arczi87

Czyli zależy od tego ,czyj jest bank.

Arczi87

Ten plakat to jest efekt akcji kogoś z administracji tego portalu - trafiła się złośliwa menda i zmienia plakaty różnych filmów na możliwie najgorsze. To nie jest pierwszy film z tym problemem, a fani mogą sobie co najwyżej ponarzekać na forum, nikt z decydentów filmwebu nawet tego nie czyta.

Ad.1.
Nikt nie wnikał czy odzyskali okrągły milion czy też 920 tysięcy, jak zniknęło 5% sumy to władze nie przejmowały się tym specjalnie, mogło wypaść po drodze itp.
Ad.2.
W międzywojennej Polsce nikt nie dzwonił na policję zgłosić że z mieszkania sąsiada ktoś wynosi szafę?
Ad.3
Paździoch jest kultowy :D
Ad.4
No no no, Kwinto to nie byle kto, Krempicza zgubiła pewność siebie.
Ad.5
Amen.
Chociaż jakby się wzięli za trójkę zaraz po premierze dwójki, z tą samą ekipą to mogłoby wyjść coś niezłego.

ocenił(a) film na 10
Arczi87

nwo blisko :)

ocenił(a) film na 10
Arczi87

Taaak, a świstaki to są znane syjonisty. Puk puk, jest tam kto?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones