PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34683}

Vampire Hunter D

Kyūketsuki Hunter D
7,2 5 203
oceny
7,2 10 1 5203
Vampire Hunter D
powrót do forum filmu Vampire Hunter D

Eh , nie oglądnęłam do końca , bo oglądałam na megavideo ( tam jest limit , możesz oglądać tylko ileś tam minut ) . Szukałam po różnych stornach , chyba z godzinę , ale nie mogę znaleźć , żeby sobie oglądnąć ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Insensitive

Dosyć dawno to oglądałem, ale z tego co pamiętam, to okazuje się potem, że ten wampir-porywacz i porwana są w sobie zakochani, więc D oszczędza wampira, i zabiera bodajże pierścionek tej kobiety, żeby przekazać ojcu, że nie żyje. Zakochani oddalają się, D wraca po nagrodę.

Guilder

To nie ta część. Tak kończy się Vampire Hunter D BloodLust.

Insensitive

możesz zakupić sobie to anime na dvd już za 11 zł po co kombinować i ściągać?:)

ocenił(a) film na 2
Ghidorah2001

A na co tu marnować pieniądze, skoro to jest po prostu bardzo słabe...

ocenił(a) film na 3
deserving

nie wytrzymało próby czasu

Insensitive

Na pewno już wiesz, bo minęło tyle czasu, ja tylko tak dodam dla wiadomości innych, że jest na youtube.

Insensitive

W pierwszej części Di zabija wampira,który naznaczył dziewczynę.A co najciekawsze okazuje się,że Di jest synem pradawnego (możesz obejrzeć to wpisując w wyszukiwarce Vampire Hunter D 1985 cały film po polsku).
W drugiej części Di oszczędza Majera Linka (wampira,który porwał dziewczynę) Szarlot (porwana dziewczyna) umiera przez to,że się wykrwawiła( Karmira ją zabiła matka Di). Di zabiera pierścionek zaręczynowy na dowód dla jej ojca. A zakochani Majer i Szarlot odlatuję na odległą gwiazdę.
musisz obejrzeć oda filmy żeby wszystkiego się dowiedzieć ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones