PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104359}
6,8 157 008
ocen
6,8 10 1 157008
4,6 14
ocen krytyków
Van Helsing
powrót do forum filmu Van Helsing

10/10!!!!

ocenił(a) film na 10

cudowne połączenie horroru i fantasy :P
jak na 2004 rok bardzo realistyczne postacie :P

cały film meeega mnie wciągnął :)
żenują mnie opisy negujące ten film..
jest po prostu świetny! <3

bartek12338

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Warto wspomniec, ze ten film moze nie jest jakos strasznie straszny jak na horror, ale ma za to wspanialy klimat oraz swietne przedstawiony humor.!!!! P;)

użytkownik usunięty
bartek12338

Daję 8/10, film bardzo dobry, bez dłuższych przerywników na pier****e(zbędne gadanie o d***e maryni). Przyczepić się jedynie mogę do ciapowatej kreacji Frankensteina, a reszta naprawdę dobrze. Oczywiście dałbym 9 gdyby fabuła+wykonanie wbiły mnie w ziemię.

ocenił(a) film na 6
bartek12338

ludzie to wy macie naprawde niskie standardy.
NIe ma sie co uszkiwac film jest slaby,
-efekty tragiczne,
-postaci (moze z wyjatkiem Hellsinga, choc i tu nie do konca) slabe, plytkie, kiczowate, idiotyczne,
-dowcipy, ktore zamiast bawic, sprawialy wrazenie jakby ogladalo sie sie film skierowany dla dzieci z przedszkola.
Ogolnie ocena tego filmu jest mocno zawyzona, prawda jest taka ze jest slaby i strasznie sztuczny.
Dobre dla ludzi niewymagajacych...

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

i pisze to osoba która oceniła starcie tytanow 10/10 sorry, ale gówno sie znasz na efektach i postaciach...

ocenił(a) film na 10
mortiaris

czerwonY...

ocenił(a) film na 6
mortiaris

nie gadaj o czym o czym nie masz pojecia jak i na postaci tak i na efektach znam sie wystarczajaco by stwierdzic ze ten film ssie

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

no własnie nie znasz sie, jak bys sie znał to nie pisał bys takich głupot albo ocenił bys stracie 0/10

ocenił(a) film na 6
mortiaris

to ze tak wielu ludzi hejtuje Starcie tytanow, nie oznacza ze ja musze badz jak oni i tez dawac niska ocene, mi sie film posobal, oczekiwalem lekkiego kina z dobrymi efektami i kilkoma epickimi scenami, a poza tym jestem ogromnym fanem klimatow mitologicznych stad tez ocena taka a nie inna.

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

klimatów mitologicznych? przeciez to jest profanacja mitologi

ocenił(a) film na 6
mortiaris

umowmy sie, zadna ekranizacja ktora porusza tematy mitlogiczne nie jest nawet w 50% oparta na mitlogii, no ale co z tego? wazne ze poruszajac te tematy szerza popularnosc samej mitologii

ocenił(a) film na 8
bartek12338

Uwielbiałam ten film parę lat temu i wystawiam 8. Podejrzewam, że gdybym oglądała go teraz, wydałby mi się trochę kiczowaty, ale mam do niego wielki sentyment. I to dzięki niemu wciągnęły mnie takie filmy przygodowe, w takiej stylistyce, itd. Lubię go nie jako horror, tylko raczej jako całkiem przyjemny i zabawny film przygodowy.
I Hugh Jackman był w tym filmie niesamowity. I nadal (chyba podświadomie) podobają mi się faceci o o podobnej do niego urodzie ;)

ocenił(a) film na 10
bartek12338

Tak 10/10! Chociaż znajomi się ze mnie śmieją jak patrzą na tą ocenę :P

ocenił(a) film na 10
Katy008

10 na 10 absolutnie
a tych, co dają 2, niech harpia zabierze ;) skoro takie harpie są, niech idzie swój do swego

ocenił(a) film na 8
bartek12338

i + za epicki soundtrack :)

ocenił(a) film na 10
bartek12338

Ja także dałam 10/10 ze względu na to, że oglądałam go już wiele, wiele razy i za każdym razem bardzo mi się podobał i nigdy się na nim nie nudziłam.
Poza tym oceny liczbowe są i tak nic nie warte :D

bartek12338

w sam raz dla 10-latków.
starszych może chyba tylko bawić.
teksty, fabuła, postacie - żenada.
ale zrobiony całkiem przyjemnie dla oka.

ocenił(a) film na 8
bartek12338

Klimat megaaa jak na tamte czasy, dla mnie 8/10 spokojnie

ocenił(a) film na 10
bartek12338

Za kreacje Kate Beckinsale 11/10 .
Uwielbiam wracać do tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones