PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 012
ocen
6,4 10 1 11012
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

Narobili smaku

ocenił(a) film na 8

Narobili smaku, a teraz co najwyżej można znowu obejrzeć wszystko od początku. Boże, jak smutno
:(

ocenił(a) film na 9
pogooda

Też tak myślę :( Ale przynajmniej doczekaliśmy się odpowiedniego zakończenia ;)

ocenił(a) film na 10
pogooda

Myśle ze jesli film odniesie sukces w stanach to mozliwe jest nakrecenie drugiej czesci poniewaz zostawili sobie calkiem niezłą furtkę ku temu w postaci sprawy korupcji w biurze szeryfa

ocenił(a) film na 9
Krampish

Też tak myślę :)

ocenił(a) film na 10
pogooda

Jesten swiezo po filmie i jestem bardzo zadwolona! Na to czekalam, tego sie spodziewalam w sumie :) i jutro zaczynam od nowu serial

myc_ka

Ja, po obejrzeniu miałam wrażenie jakby nowy sezon się zaczął:)

kachaaa15

Nie wiem czy wiecie, ale 25 marca wychodzi książka, której akcja jest osadzona zaraz po filmie - https://www.goodreads.com/book/show/18209454-veronica-mars Nie wiem czy planowane jest polskie tłumaczenie.

biba92

Słyszałam o tym, ale znając życie to ksiązka nie dotrze do nas..;/ chętnie bym przeczytała prawdę mówiąc...

ocenił(a) film na 8
kachaaa15

Jakby znalazł się ktoś, kto by przetłumaczył tę książkę, to może jakieś wydawnictwo skusiłoby się na wydanie... :)

kachaaa15

Rob Thomas napisal na twitterze "We've already plotted out VERONICA MARS book 2, and I promise there will be more Logan. #voteveronicamars", wiec i 2 czesc bedzie :D

ocenił(a) film na 10
kachaaa15

Świetne podsumowanie. Film przerósł moje najśmielsze oczekiwania i czekam na kolejny odcinek ;)

ocenił(a) film na 6
pogooda

Właśnie obejrzałam - nie ma co ukrywac że ten film to bardziej hołd złożony fanom, taki gest po tym jak seria została nagle anulowana. 4 sezon pozostawił pewien niedosyt, a teraz po 9 latach wszyscy, którzy nie byli zadowoleni z zakończenia, dostali to czego chcieli. Szkoda, że Warner Bros. nie chciał zainwestowac w nakręcenie nowej serii, bo z pewnością ciekawsze byłoby nakręcenie nowego sezonu. Rob Thomas jest reżyserem telewizyjnym i to daje się odczuc - akcja jest bardziej rozwlekła i też dużo wątków nie udało się porządnie domknąc. W sezonie tak naprawdę główna zagadka miała swoje rozwiązanie po kilkunastu odcinkach , takie że wszystkich zwalało z nóg a tutaj troche zabrakło ciekawszej fabuły i akcji w stylu VM. Nie chcę byc wybredna, bo mam wielki sentyment do całej serii (taki posmak dzieciństwa ;)) ale jednak obiektywnie oceniając FILM tak to wygląda.

supermonkey

Coś w tym jest:) fajnie było znowu obejrzeć jej losy ale jakby stała przed wyborem film albo nowy sezon serialu to bez zastanowienia wybrałabym serial...:)

pogooda

Taki cudowny powrót do najukochańszego serialu ever! Delektowałam się każdą minutą filmu i... mam ogromną nadzieję na kolejną część! ♥

ocenił(a) film na 7
robaszekk

mnie też się podobało,taki długi dwugodzinny odcinek ;) szkoda że tylko jeden bo narobili mi ochotę na więcej ehhh stare dobre czasy

ocenił(a) film na 7
wolvi24

Po 1 wcale nie taki zły ten film jak niektórzy piszą.Po 2 jejq!Mam to samo,Ci ludzie,ta atmosfera,nawet te same ciuchy![patrz torebka Veronici] i zdecydowanie zbyt późno zrobili film co najmniej 4 lata temu już powinien być. :D

maaarz

Kiedy zobaczyłam tą torebkę to aż się uśmiechnęłam :D

użytkownik usunięty
pogooda

Same here! Oglądając film miałam ochotę się popłakać.. co zrobiłam na końcowej scenie gdy Logan nawiązał do tego, że ich historia jest epicka.. Potrzebuje więcej VMars! Z desperacji zabrałam się za oglądanie play it again, Dick :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones