PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166146}

Władca lalek - Spuścizna

Puppet Master: The Legacy
3,2 359
ocen
3,2 10 1 359
Władca lalek Spuścizna
powrót do forum filmu Władca lalek - Spuścizna

Są to wyłącznie wszystkie części połączone w jedno. Szczerze mówiąc, wolę takie rozwiązanie niż kolejny chłam jakim był "Retro Puppet Master". Oglądając "The Legacy" miło było sobie przypomnieć stare dobre części serii (chociaż z poczatku są sceny z "Retro" co psuje całość). Poza tym bardzo rozczarowało mnie podsumowanie całej historii, którą wytłumaczono tu w taki sposób że lalkom nie podoba się życie w tej postaci i przez cały żywot chcą one zemsty na swym twórcy, co jest kompletną bzdurą, jeśli przypomnimy sobie chociażby "Puppet Master 3". Muszę powiedzieć że po obejrzeniu trzech ostatnich części serii, straciłem szacunek do "Full Moon". Po raz kolejny okazało się że tylko dla pieniędzy twórcy są w stanie zniszczyć cały potencjał, który drzemał w tej niebanalnej historii. Kolejne części powodowały że durnota i głupota wywoływała tylko uśmiech politowania dla tej serii, która dla mnie umarła już od części "szóstej".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones