PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874}

W matni

Brokedown Palace
7,2 7 701
ocen
7,2 10 1 7701
W matni
powrót do forum filmu W matni

Wiadomo że były narkotyki i poza tym nic dalej nie wiadomo winna niewinna zasłużenie niezasłużenie prawo w Tajlandii jest prawem swoim mają kogoś skazać to skazują nie patrzą się czy winny czy niewinny...koncowka zaskoczyć No i pokazać co znaczy prawdziwa przyjaźń Czy w obecnej chwili czasach Facebooka internetu znalazłby się taki drugi przyjaciel wątpię trochę też nie wiadomo jak to się skończyło ale wynika że chyba jednak musiała ponieść podwójna karę...

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

O co chodzi z tym prawem w Tajlandii? W filmie pokazali, że władza dobrze wiedziała o stosowanym procederze przemytu narkotyków przez kozła. To nie Hameryka gdzie proces trwałby pewnie wiele miesiecy. Znaleźli narkotyki przy turystkach to je ukarali. Oczekujesz tu głębokiego i uczciwego procesu? Co do poświęcenia i odniesienia go do obecnych lat... Ja na szczęście swoje młode lata przeżyłem w czasach gdzie mówiło się o przyjaźni, nie było internetu. I tęskno mi do tych lat. Film jest niedoceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones