PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 142
oceny
8,1 10 1 270142
6,8 20
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Jaką ocenę by wtedy od Was dostał film?

ocenił(a) film na 8
t_zezulak

10. byłby mniej przewidywalny chyba

ocenił(a) film na 8
t_zezulak

To ja inaczej spytam - jaka nauka szła by z filmu, gdyby mu się nie udało?

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Że amerykański sen nie zawsze się spełnia :)

ocenił(a) film na 7
Sony_West

A w tej chwili płynie jaka nauka? Zafunduj dziecku traumę i mieszkaj po kiblach, żeby mieć cień szansy na zdobycie kasy, którą możesz zdobyć inaczej?

ocenił(a) film na 5
t_zezulak

No właśnie to jest druga strona medalu. Zawsze słyszysz teksty typu "podążaj za marzeniami" od tych nielicznych, którym się udało. Zaś 99% tych marzycieli ląduje na śmietniku, ale od nich niczego nie usłyszysz, o nich filmu nie zobaczysz. Najzabawniejsze są takie motywacyjne teksty od ludzi typu Dwayne Johnson, teraz bodaj najlepiej zarabiajacemu aktorowi w Hollywood. Pamiętam jego tekst w stylu w 1995 miałem tylko 7 dolarów w kieszeni ale dzięki podążaniu za marzeniami mi się udało odnieść sukces. Przy czym mniejsza, że gdyby nie miał sławnego ojca wrestlingowca albo zamiast swojego wzrostu miał 1.60m to ta podróż za marzeniami by nic mu nie dała. Oczywiście marzenia to piękna sprawa, dobrze tylko zdawać sobie sprawę ze swych możliwości

ocenił(a) film na 6
kozas15

Dobrze gadasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones