PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521783}
6,7 31 016
ocen
6,7 10 1 31016
6,2 5
ocen krytyków
W pogoni za zemstą
powrót do forum filmu W pogoni za zemstą

Fajny

ocenił(a) film na 8

Dobry film akcji, ja jeszcze na miejscu Kierowcy bym kropnął dziewczynę jego brata za to że ich sprzedała a że pastora oszczędził to się zdziwiłem.

ocenił(a) film na 7
jerzy666

noo dla mnie dużo stracił że pastorowi dał żyć? bo niby czemu ?

ocenił(a) film na 7
franiu71

SPOJLER!!!

Z jednej strony nie powinien dla zasady. Też się lekko zdziwiłem. Ale pastor miał najmniejszy udział w tamtej akcji w której również był troszkę zszokowany egzekucją nad bratem Drivera.
Co do filmu to b. dobry akcja. Filmu drogi troszkę mniej, ale i tak na plusie jest w tym sensie. Czasami niektóre sceny z zbyt dużą fantazją zrobione, ale nie ma co się czepiać.
Osobiście przepadam za The Rock'iem. Twardziel jeden z niewielu (Polecam również Fast Five, szczególnie bójka Dwayne'a z Vinem). Dla mnie chwile związane z Killerem były strasznie nudne, co rzutuje na mojej ocenie.

A tak przy okazji piszcie, że będziecie ujawniać fabułę, bo niektórzy nie oglądali danego filmu. Komentarze czasem bardziej pomagają zachęcić/ zniechęcić do filmu niż ocena. A tu wchodzą widzą, że "fajny" czytają dalej i wiedzą już kogo oszczędził kogo nie itp.

ocenił(a) film na 7
franiu71

Pastor przeszedł przemianę duchową dlatego go nie kropnął

ocenił(a) film na 7
giovanni50

On jako jedyny się zmienił ale żona jego brata, która ich sprzedała się nie zmieniła. Nie zginęła chociaż zasłużyła bo miała dziecko. Film byłby lepszy i cięższy gdyby jednak poniosła karę.

ocenił(a) film na 6
mercx

nie wydaje mi się żeby świadomie to zrobiła :p powiedziała o napadzie bo była policyjną informatorką, a to jak Policjant wykorzystał tą informację to już zupełnie inna sprawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones