W rytmie hip-hopu 2

Save the Last Dance 2

2006 1 godz. 30 min.
6,2 12 543
oceny
6,2 10 12543
2 084
chce zobaczyć
powrót do forum filmu W rytmie hip-hopu 2
 • akinomek ocenił(a) ten film na: 3

  Do mnie niestety film nie przemówił. Pewnie, że opowiada o dążeniu i spełnianiu swoich marzeń, ale fabuła jest ostro naciągana: słabo wykreowana postać głównej bohaterki, nie wiemy prawie nic o jej przeszłości i jej motywacjach, jest doskonała zarówno w tańcu hip hopowym jak i w balecie, nagle nie wiadomo skąd tworzy się formacja, w której tańczy. Aha! Nie można zapomnieć też o tym, że dostała główną rolę w sztuce wskutek losowych zdarzeń. Żadnego zaskoczenia. Wykreowano po prostu nudny ideał - żal mi tylko Miko, że musiała zagrać tak słabą rolę.

 • akinomek SPOJLERY
  Film sztampowy pod każdym względem. Oto utalentowana dziewczyna poznaje faceta, jest oczywiście zazdrosna konkurentka próbująca ją naćpać no i ten jakże oklepany w tego typu filmach "zwrot akcji"... wszystko układa się pięknie a tu nagle coś ktoś ukrył nie powiedział, potem 20 minut sentymentalnej otoczki... tylko po to by na koniec mogli się pogodzić. Czasem to się nawet udaje, ale nie tym razem. No bo czy to aż taki grzech i zdrada że gość nie powiedział jej wcześniej że jego matka uczy jej tańczyć? No masarka, niewybaczalne, w ogóle co on sobie myślał? :)

 • akinomek "nie wiemy prawie nic o jej przeszłości " - mieli streścić pierwszą część filmu??
  " i jej motywacjach" - przecież wyraźnie mówi, że chce zostać primabaleriną, bo to sobie wymarzyły razem ze zmarłą matką
  " nagle nie wiadomo skąd tworzy się formacja, w której tańczy" - jak to skąd? Miles zebrał grupę tancerzy z klubu kumpla. No chyba nie musieli pokazywać castingów ;)