PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698178}

Wakacje Mikołajka

Les vacances du petit Nicolas
6,5 15 939
ocen
6,5 10 1 15939
5,5 4
oceny krytyków
Wakacje Mikołajka
powrót do forum filmu Wakacje Mikołajka

W tej części nie było za dużo Mikołajka jak w jedynce. Głupotą dla mnie było dodanie akcji matki z reżyserem co całkowicie mi zepsuło zabawę oraz ojca z Niemką. Brakowało mi dzieciaków ze szkoły np Ananiasza lub Alcesta. Dałem 6 tylko dlatego, że nie był aż taki zły ale to bardziej naciągana ocena.

użytkownik usunięty
Wroganin

Masz racje w 100 % . W tym filmie rodzice Mikołajka byli głównymi postaciami co jest dla mnie głupotą . Mam nadzieje że jeśli będzie kolejna część będzie bedzie główną postacią Mikołaj

ocenił(a) film na 6

Też myślę, że za mało było wątków z dziećmi - tylko parę migawkowych scen - nawet bym nie zauważyła gdyby tych dzieciaków nie było :( Za dużo wątków z rodzicami i "dorosłymi sprawami" :( wielka szkoda - bo estetycznie film bardzo przyjemny tak jak 1 częśc i chyba właśnie ta sceneria go w dużej mierze ratuje

użytkownik usunięty
Apolllonia

Zupełnie nie rozumiem czemu w nowszym filmie postanowiono że rodzice Mikołajka będą głównymi postaciami

ocenił(a) film na 6

Myślę, że nikt tego nie wie... nawet reżyser xd

użytkownik usunięty

I co z ich drugim dzieckiem? ;)

użytkownik usunięty
littlelinkinquar

Pewnie reżyser tego , nie uwzględnił

ocenił(a) film na 3
Apolllonia

Rodzice mikołajka w roli głównych bohaterów , to przegięcie, i dla mnie to głupota skrajna .

Wroganin

zgadzam się, niepotrzebnie do takiego familijnego kina dodali akcje fascynacji ojca Niemką, i matki tym reżyserem...

Brzydgoszcz

W nowoczesnym świecie promuje się nowoczesne zachowania. Aż dziw, że nie było romansu z czarnoskórym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones