PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768148}

Wakacje z rekinami

Ozark Sharks
2,4 711
ocen
2,4 10 1 711

Wakacje z rekinami
powrót do forum filmu Wakacje z rekinami

Wakacje z rekinami

ocenił(a) film na 6

Pod takim tytułem można było obejrzeć ten film 30 lipca na kanale Sci Fi Universal.
Szkoda, że jeszcze nie można go tutaj ocenić, ale i tak miałbym z tym problem. Z jednej strony jeden z najgorszych filmów jakie widziałem, ale z drugiej strony pierwszy raz się tak uśmiałem na filmie tego typu. W sumie polecam, można się pośmiać z bezsensowności tegoż dzieła ;)

fredaser

Popieram Twoją opinię, super komedia/horror. Właściwie widać niemal w każdej scenie, że twórcy nie próbowali nawet kręcić horroru :). Uśmiałem się jak nigdy i również polecam ale żeby była jasność: TO NIE JEST HORROR, TO NIE JEST FILM AMBITNY Z WCIĄGAJĄCĄ FABUŁĄ CZY NIESAMOWITYMI EFEKTAMI. To jest film z przymrużeniem oka, w którym grają aktorzy jednej produkcji (bardzo niskobudżetowej).

ocenił(a) film na 3
fredaser

Jest na zalukaj

fredaser

Jest dostepny w sieci, ale FW jak zwykle "opozniony w rozwoju"

ocenił(a) film na 2
fredaser

W takim razie polecam serię Rekinado tam to dopiero niesamowite rzeczy się dzieją.

ocenił(a) film na 6
MFluder

Niee, tamto mi się w ogóle nie podobało. Ale widziałem jak dotąd tylko pierwszą i drugą część.

ocenił(a) film na 6
MFluder

Ale po Twoich ocenach widzę, że może warto oglądać dalej ;)

ocenił(a) film na 2
fredaser

Moje oceny są równie absurdalne jak oceniane filmy, ale szczerze muszę przyznać, że takich rzeczy jak w 4 części to chyba jeszcze nigdy nie widziałem. Ten film jest tak zły, że aż dobry :D

ocenił(a) film na 6
MFluder

Znam takie przypadki :) Obejrzę na pewno

fredaser

Jak chcesz obejrzeć coś absurdalnego to polecam ci również
http://www.filmweb.pl/film/The+Amazing+Bulk-2013-612369

ocenił(a) film na 6
piotral_2

A dziękuję, brzmi zachęcająco, w pewnym sensie

fredaser

Efekty specjalne są gorsze niż w Birdemicu, a to mówi samo za siebie :-). Niestety ten film to taki gniot, że w ogóle nie sprowadzili go do Polski, więc można go obejrzeć wyłącznie na amerykańskich stronach. Krytycy określają go jako "The roon filmów o superbohaterach".

ocenił(a) film na 6
piotral_2

Wiele jeszcze przede mną.. Nawet słynnego "Birdemic" nie widziałem :(
Hmm, znalazłem, lista do obejrzenia się wydłuża..

fredaser

Ja również nie widziałem "Birdemica", ale po "the amazing bulk" już nic mnie nie zaskoczy.

ocenił(a) film na 6
piotral_2

Trzeba być dobrej myśli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones