PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694864}
4,7 12 608
ocen
4,7 10 1 12608
3,8 6
ocen krytyków
Warsaw by Night
powrót do forum filmu Warsaw by Night

Zdecydowanie film godny polecenia, nie zasługujący na tak niską ocenę.
Nie jest to film z kategorii 'zabijacz czasu', ani też nie jest on przeznaczony dla każdego typu odbiorców.
Prócz marnej (albo po prostu przeważnie mnie irytuje) gry aktorskiej Kaczorowskiej, ten film - jak dla mnie - podnosi chociaż trochę poziom polskiego kina ubiegłych lat. Plusem na pewno oprawa muzyczna i zdjęcia.
Cieszę się, że powstał i nie ma powtarzalnego schematu jak dziesiątki polskich filmów.

ocenił(a) film na 8
kamfi3

Gąsiorowska. Chodziło mi oczywiście o Rome.

ocenił(a) film na 2
kamfi3

taaaaaaaak to na pewno problem publiki.... Straszny film.

ocenił(a) film na 6
kamfi3

Kaczor Ci się z gęsią pomylił? Ubawiłem się tym, dzięki. co do sedna - też dziwią mnie tak negatywne opinie. Niesłuszne w większosci

ocenił(a) film na 5
kamfi3

Mnie się nawet podobał, bo nie był cukierkowy i pokazane było jacy ludzie potrafią być beznadziejni, a co mnie przeraża, że tak właśnie jest w życiu...

ocenił(a) film na 7
dzenero

Racja. Ja rowniez niskich ocen nie rozumiem. Mnie poruszyl, bo pokazuje jak bardzo samotni jestesmy, otoczeni przez tysiace ludzi..

ocenił(a) film na 8
kamfi3

Szczerze, trochę mnie zniechęciły te komentarze i ocena. O mały włos bym tego filmu w ogóle nie zobaczyła! Na szczęście, wiedziona doświadczeniem, że często ocena na filmwebie nie jest miarodajna, jednak go obejrzałam. I dobrze! Zrobił na mnie duże wrażenie - film o miłości i samotności. Skłania do refleksji.

kamfi3

Ciekawe jakie polskie filmy ostatnio oglądałeś, skoro piszesz, że ten film "podnosi chociaż trochę poziom polskiego kina ubiegłych lat"... Jednak gdy czytam, że ten szalenie sztampowy film "nie ma powtarzalnego schematu jak dziesiątki polskich filmów" to utwierdzam się w przekonaniu, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz i mija moja ciekawość, co do Twoich filmowych doświadczeń. Cóż - póki będzie taka widownia, będą powstawać tak słabe filmy jak "Warsaw by night" (już sam tytuł jest pretensjonalny).

ocenił(a) film na 4
madz20

Pięknie napisałaś. Bo ludzie plotą i plotą, mylą życie ze sztuką, grę aktorską ze scenariuszem, słowa z uczynkami, przekleństwa z uczuciami, banały z prawdą, wrażenia z myśleniem. W jednym się nie mylą - są samotni, okrutnie samotni, a ci, co kochają są samotni podwójnie, a ci, co zdradzają - po wielokroć. Niestety - autorzy tego filmu nie potrafili zrealizować tego, co im przyświecało.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

Pięknie napisałeś! Ten film miał w sobie pewnego rodzaju potencjał. Niestety niewykorzystany, Zachowania postaci momentami wprawiały mnie w stan ogromnej irytacji. Uważam, że dałoby się te trudne sprawy lepiej uchwycić.:P

ocenił(a) film na 8
kamfi3

Zgadzam się z Kamfi! Zdziwilam sie totalnie ze taka slaba ocena, tez sie ciesze ze czytam komentarze po. Wreszcie dobrze zrobiony film! i slychac co mowia! bo to zmora polskich filmow, ze polowy zawsze nie rozumialam. Ogolnie polecam a rzadko to robie w przypadku polskich filmow:)

ocenił(a) film na 7
kamfi3

Też się cieszę, że zajrzałem tu dopiero po obejrzeniu...
Naprawdę dobry, ciekawy film.Plus bardzo dobra obsada, ciekawie zagrane role
PS.Ja akurat lubię i cenię Romę :)

ocenił(a) film na 6
kamfi3

Co do fabuły (połączenie historii) jedynie przez klub i taksówkarza film dostał tak marne oceny, jednak zdjęcia, muzyka i ogólny klimat są naprawdę świetne i miło się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones