PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479980}

Wendy i Lucy

Wendy and Lucy
6,6 2 331
ocen
6,6 10 1 2331
7,5 11
ocen krytyków
Wendy i Lucy
powrót do forum filmu Wendy i Lucy

niby nic się nie dzieję a ogląda się z otwartą gębą :)

ocenił(a) film na 9
sparagmos

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 1
sparagmos

zgadzam się z tym, że nic się nie dzieje... i tylko z tym.

ocenił(a) film na 8
NorbertN

jeżeli w tym filmie nic się nie dzieje to chyba inne filmy musieliśmy oglądać. Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem na przeciągu kilku ostatnich miesięcy a oglądam ich trochę. Porównywalny poprzez sposób prowadzenia narracji z "Dróżnikiem" , też świetnym żeby nie napisać wybitnym filmem.

ocenił(a) film na 1
brazylijczyk

aż boję się zapytać jakie filmy oglądałeś przez ostatnie kilka miesięcy ;)

ocenił(a) film na 8
NorbertN

uwierz mi na słowo że ciekawsze niż ty widziałeś przez całe swoje marne życie

ocenił(a) film na 1
brazylijczyk

a skąd ty wiesz baranie, jakie ja mam życie?! aż mnie świerzbi, żeby ci...

ocenił(a) film na 8
brazylijczyk

i tym "marnym życiem" wątek zmarnowałeś...
Nie spujcie fajnego forum filmowego jakimiś personalnymi docinkami, gadajmy o filmach, co? Ja się z brazylijczykiem zgadzam, oglądało się z pasją, świetny film, z nerwem, przejmujący. Ciekawa jestem czy fakt, że ma się psa wpływa jakoś na odbiór.... Norbert, masz psa? lub inne zwierze?

ocenił(a) film na 9
chickensoup

Ja nie mam, a filmem byłem zachwycony :)

ocenił(a) film na 8
chickensoup

A ja się z brazylijczykiem nie zgadzam. Film rzeczywiście bardzo dobry ale też bez przesady. Z Dróżnikiem też bym go nigdy nie porównał bo tu niewiele było interakcji. Bardziej emocjonalny niż intelektualny. Świetnie przez Williams zagrany więc jej problemy niemalże czuć. Bardzo mi przypadł do gustu ale wiem, że to nie jest arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones