PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811013}
5,6 9 971
ocen
5,6 10 1 9971
Czego pragną mężczyźni
powrót do forum filmu Czego pragną mężczyźni

Tiffany Haddish nie dostała tej roli, skoro Taraji P. rżnęła głupa do spółki z Tracy Morganem, aż się prosiło żeby Hart/Haddish odwalili chałturę. Bardzo źle się to oglądało. Jako że temat NBA nie jest mi obcy, dodam że "wątek marketingowo-sportowy" potraktowany żałośnie. Jedyna w miarę dobra scena to pokerowy wieczór, tak poza tym cienizna.

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Zgadzam się. Kariera Morgana powinna już dawno się skończyć. Harta ciężko byłoby zatrudnić do roli ojca gwiazdy NBA (ma z 1,5m), chociaż temat bliski jego sercu. Swoją drogą chciałem pisać, że polecieli w SF, skoro Atlanta jest w stanie wygrać z Minesotą, ale sprawdziłem i faktycznie im się udało. Czyli wychodzi, że ten młodzik to Trae Young?

ocenił(a) film na 3
snoopy_2

LOL, widząc "umiejętności" tego gościa z filmu, jego kobiece dwutakty itd. ciężko mi go porównywać do Younga, ale przynajmniej pasowało że Atlanta zgarnia najlepszego rookie ;-)

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Swoją drogą dobre przygotowanie do sezonu. Porzucać piłką do kosza na betoniaku. Level pro.
A tak przyszło mi do głowy... może oni są stylizowani na rodzinkę Ballów? Młody się prawie nie odzywa - check, wiecznie w słuchawkach - check, słucha ojca jak wyroczni - check, poebany ojciec - check :)

ocenił(a) film na 3
snoopy_2

skojarzenie z tatą Ball było, ale za dużo by opowiadać... film totalnie po łebkach i z cienkim humorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones