plakat filmu Widziałem słońce

Widziałem słońce

Güneşi Gördüm
7,5 105
ocen
7,5 10 1 105
111
chce zobaczyć
{"type":"film","id":499551,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Widzia%C5%82em+s%C5%82o%C5%84ce-2009-499551/tv","text":"W TV"}]}
Widziałem słońce
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


W regionie południowo-wschodniej Turcji, w małej wiosce, żyje rodzina Altun. W wiosce górskiej nękanej przez wojny mieszka się piekielnie trudno, a każdy dzień jest walką. Ponieważ wojna się przedłuża, rodzina jest zmuszana wyemigrować na zachód do Stambułu. Podczas gdy Haydar (Erol Demiröz) i Isa Altun (Macit Sonkan) decydują sięW regionie południowo-wschodniej Turcji, w małej wiosce, żyje rodzina Altun. W wiosce górskiej nękanej przez wojny mieszka się piekielnie trudno, a każdy dzień jest walką. Ponieważ wojna się przedłuża, rodzina jest zmuszana wyemigrować na zachód do Stambułu. Podczas gdy Haydar (Erol Demiröz) i Isa Altun (Macit Sonkan) decydują się pozostać w Turcji z małymi dziećmi, Davut Altun (Altan Erkekli) i jego rodzina emigruje na północ do Norwegii, wciągając do pomocy przemytników. Gdy rodzina Davuta dociera do miejsca przeznaczenia, a jemu udaje się znaleźć pracę w supermarkecie, okazuje się, że życie uchodźców nie jest łatwe.

Widziałem słońce zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.