PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498669}

Wieczny student 3

Van Wilder: Freshman Year
6,2 26 001
ocen
6,2 10 1 26001
Wieczny student 3
powrót do forum filmu Wieczny student 3

Czy tylko ja nie widzę sensu w tym filmie? I nie mogę nazwać tego komedią. Obrzydliwe,ordynarne i
nieśmieszne.

ocenił(a) film na 1
Rennervate

Nie tylko Ty, chciałem pooglądać jakąś niezobowiązującą intelektualnie komedię do spania, ale poziom tego czegoś nad wyrost nazwanego filmem, to jakaś tragedia, skąd to ma tak wysoką ocenę?

ocenił(a) film na 1
Rennervate

Zalogowałem się po długim czasie na filmweb, właśnie po to, żeby ostrzec innych i zaniżyć ocenę.

ocenił(a) film na 1
Rennervate

Popieram. Chciałem obejrzeć lekką komedię, włączyłem to, ale tego nawet filmem nazwać nie można.

ocenił(a) film na 1
Rennervate

Nie jesteś w tej ocenie osamotniona.
Po pierwszych scenach filmu, jeszcze przed blokiem reklamowym, zapadła decyzja, że szkoda czasu. Cóż... gniot dla bardzo ściśle określonego grona odbiorców: prymitywnych i niewymagających niczego więcej poza dawką chamstwa i golizny.
Na miano "komedia" może zasługuje w środowisku niewyżytych pryszczatych nastolatków, podniecających się podczas wypowiadania na głos słowa "dupa".

ocenił(a) film na 1
cb656

pewnie napalonym dzieciakom w gimbazie sie bardzo podobał... szkoda czasu

ocenił(a) film na 10
Rennervate

A ja obejrzałem, miejscami jest troche przynudnawo. Niestety ja lubię takie komedie.

ocenił(a) film na 8
21noName

Skoro miejscami jest przynudnawo to nie daje się najwyższej z możliwych ocen.

ocenił(a) film na 10
van_der

W moim odczuciu jest to 10/10. Miejscami nudno, ale reasumując zasługuje na taką ocenę. Komedie amerykańskie (o nastolatkach) takie są.

ocenił(a) film na 8
21noName

No to ciekawe co dałbyś jeśli film w ogóle by Cię nie nudził, skoro tu dałeś najwyższą z możliwych ocen?

ocenił(a) film na 8
van_der

Moim zdaniem nie jest to coś oszałamiającego alee na pewno o niebo lepsza od drugiej części :) powinni na pierwszej pozostać bo pierwsza częśc uważam ze byla fajna i obsada i śmieszna :) na temat drugiej wole się nie wypowiadać :)) a Jonathan Bennett :) strasznie przypominał mi z profilu zacka Efrona :))

van_der

Każdy ma możliwość utworzenia własnego konta i subiektywnej oceny opartej o własną skalę - jeśli uważa, że film zasługuje na 10 to trzeba to uszanować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones