Night School

1 godz. 51 min.
5,6 4 752
oceny
5,6 10 4752
887
chce zobaczyć
{"type":"film","id":796314,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Night+School-2018-796314/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wieczorówka
  • kaisel170 ocenił(a) ten film na: 7

    Po zobaczeniu oceny na FW 5,6 miałem mieszane uczucia co do obejrzenia tego filmu - moje oceny zwykle są zbliżone do tych na fb, ale nie zawsze i tak też było w tym przypadku. Film to lekka, komedia z humorem w stylu American Pie, którą przyjemnie się ogląda. Jest pełna barwnych postaci i momentami można się pośmiać. Głupia komedia? TAK, ale też z morałem :D i nie tylko dla śmiechu warto ją zobaczyć.

  • Wujek_Sylwek ocenił(a) ten film na: 6

    kaisel170 Humor na szczęście nie jest w stylu American Pie. Jest lepiej dostosowany do akcji, humor dla osób w wieku, kiedy już mają własne dzieci (albo przynajmniej mogli by mieć). Nie ma postaci małolatów utrzymywanych przez rodziców lub pożyczki edukacyjne.

    Ale z tytułem wypowiedzi kolegi się w całości zgadzam: są i głupoty i mądrości życiowe; fajnie pomieszane.

    Jedyne co mi trochę nie odpowiadało to wyczucie tempa. Tempo jest nierówne i to raczej w złym sensie tego słowa. Lepszy montaż i edycja i jeszcze parę dokrętek pozwalających rozwinąć niektóre wątki by wielce pomógł temu filmowi.