PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796314}

Wieczorówka

Night School
5,6 5 238
ocen
5,6 10 1 5238
Wieczorówka
powrót do forum filmu Wieczorówka

Po zobaczeniu oceny na FW 5,6 miałem mieszane uczucia co do obejrzenia tego filmu - moje oceny zwykle są zbliżone do tych na fb, ale nie zawsze i tak też było w tym przypadku. Film to lekka, komedia z humorem w stylu American Pie, którą przyjemnie się ogląda. Jest pełna barwnych postaci i momentami można się pośmiać. Głupia komedia? TAK, ale też z morałem :D i nie tylko dla śmiechu warto ją zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
kaisel170

Humor na szczęście nie jest w stylu American Pie. Jest lepiej dostosowany do akcji, humor dla osób w wieku, kiedy już mają własne dzieci (albo przynajmniej mogli by mieć). Nie ma postaci małolatów utrzymywanych przez rodziców lub pożyczki edukacyjne.

Ale z tytułem wypowiedzi kolegi się w całości zgadzam: są i głupoty i mądrości życiowe; fajnie pomieszane.

Jedyne co mi trochę nie odpowiadało to wyczucie tempa. Tempo jest nierówne i to raczej w złym sensie tego słowa. Lepszy montaż i edycja i jeszcze parę dokrętek pozwalających rozwinąć niektóre wątki by wielce pomógł temu filmowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones