PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592843}

Wiek Adaline

The Age of Adaline
7,2 174 792
oceny
7,2 10 1 174792
5,3 10
ocen krytyków
Wiek Adaline
powrót do forum filmu Wiek Adaline

momentami nawet nudnawy, i koszmarnie słodko- pier dzące zakończenie. Słowem jeden z tych filmów, o których się zapomina zaraz po wyjściu z kina. A szkoda.
Za to naprawdę piękna Blake ( na marginesie :wygląda dość staro jak na te swoje 27 lat), i męski Huisman:)

ocenił(a) film na 7
Shalimar00

Też się rozczarowałem,epoki pokazane były bardzo ogólnikowo.Natomiast cały film przypominał bardziej komedię romantyczną niż melodramat.

rk360

O to to, film zdecydowanie bardziej wpasowuje się w klimat komedii romantycznej, a nie melodramatu... Ocena poszłaby w górę gdyby to zakończenie było w momencie wypadku, to byłoby zaskoczeniem, a tak dostaliśmy dość przewidywalne zakończenie. Szkoda. Film o zmarnowanym potencjale.

strawberry_swing

Ja również miałam nadzieję, że skończy się tym wypadkiem :) niestety...

użytkownik usunięty
rk360

To jest melodramat, więc czemu miałby być o epokach.

ocenił(a) film na 7
Shalimar00

dokładnie zbyt skrótowo wszystko pokazne, pominiecie praktycznie calego jej dlugiego zycia, zdecydowanie niewykorzystane możliwości

ocenił(a) film na 6
Shalimar00

Zabrakło tego czegoś, jakiegoś napięcia, żalu za ludźmi którzy odeszli. Czułam się jakbym oglądała kolejny romans, jej nie starzenie się mogło zostać pominięte.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

miałem nadzieję, że córka Adelaine odejdzie..... Byłoby dosyć obrazowo pokazane jak ten "dar" niszczy jej życie. Byłem wręcz pewny, że córka umrze.... Jest to jeden z niewielu filmów, który zasługiwał na 3h projekcję. Twórcy zdążyliby pokazać jak żyła w minionych epokach, a zostało to bardzo skrócone. No i ten drugi wypadek... Jakby zakończyło się w momencie zatrzymania akcji serca to OK. Ale reanimacja i początki starzenia się były zbyt przewidywalne

ocenił(a) film na 8
gabi_2

Ja osobiście spodziewałem się tarcia na linii ojciec-syn z powodu Adaline i jej przeszłości z Williamem. Tak czy siak zachowanie ojca względem syna wzorowe. Mimo wszystko próba tłumaczenia fikcyjnego zjawiska za pomocą pseudonauki z reguły w filmach wypada dosyć kiepsko (w szczególności w dziedzinie genetyki), także to było zasadniczo najsłabsze ogniwo filmu.

Shalimar00

staro? 2 lata młodsze grają licealistki w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones