PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1095}

Wielki Gatsby

The Great Gatsby
7,1 8 616
ocen
7,1 10 1 8616
5,2 5
ocen krytyków
Wielki Gatsby
powrót do forum filmu Wielki Gatsby

Film stanowi świetną adaptację książki. Jest taki realistyczny, a kreacja Mii Farrow i Karen
Black mnie w pełni usatysfakcjonowała. W książce jest dosyć mało opisu dotyczącego
wyglądu zarówno domu Jay'a jak i Nicka, wiele nie można znaleźć na temat tanców i
wyglądu bohaterów. Film idealnie to uzupełnia i sądzę, że razem z książką stanowią
świetną całość.

LeatherJacket

zgadzam się z powyższym. Nie do końca jednak jestem przekonany co do gry Mii Farrow - albo tak doskonale zagrała beztroską, irytującą i lekkomyślną Daisy, albo tak po prostu gra swoje role. Żeby to stwierdzić musiałbym obejrzeć z nią kilka filmów.

davideck

Masz rację. Jej gra aktorska wydała mi się świetna aczkolwiek nie widziałam jej innych kreacji. Stąd też nie mam porównania. Być może w każdym filmie gra tak samo. Trzeba to sprawdzić:)

LeatherJacket

By the way niedługo ,,The Great Gatsby" z Leo DiCaprio

LeatherJacket

wiem, też czekam :)

ocenił(a) film na 8
LeatherJacket

To nie będzie to samo...

ocenił(a) film na 7
LeatherJacket

Zapewniam, ze nie gra tak samo w kazdym filmie, wystarczy zobaczyc "Dziecko Rosemary" R.Polanskiego , czy "Alicja" Woody Allena. Pozdrawiam :-)

davideck

Zaproś ją do Polski, pójdziecie do kina i zaliczycie parę seansów.

ocenił(a) film na 8
LeatherJacket

Szkoda, gdyż, w przeciwieństwie do przyjaciół, uwielbiam takie opisy. Bez nich, to jak chodzenie po mieście z zawiązaną opaską na oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones