PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658317}

Wielkie piękno

La grande bellezza
7,7 71 980
ocen
7,7 10 1 71980
8,2 40
ocen krytyków
Wielkie piękno
powrót do forum filmu Wielkie piękno

Dawno nie widziałem filmu tak bardzo pozbawionego fabuły, gdyby chociaż zdjęcia to rekompensowały.. Niestety Sorrentino to taki nasz Gruza (tak piję do filmu o Gulczasie), czyli twórca filmów o wszystkim i o niczym. Niestety nie wytrzymałem długo, podobnie jak przy filmie o Berlusconim. Głośna muzyka, balansowanie na granicy dobrego smaku i ją przekraczające. Pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto powie, że nie pojmuję „wyższej sztuki”, że mam „zły gust”, może i tak jest pomimo, że studiowałem na AS. Sztuką nie jest dla mnie coś co ją naśladuje, ale coś co w piękny sposób przekazuje jakąś wartość. Filmy Sorrentino nie mają żadnej z tych rzeczy.

ocenił(a) film na 2
wesolyslonecznik

czytajac negatywne komentarze pod tym filmem odzyskuje wiare w filmwebowiczow bo do identycznych mysli sam doszedlem po obejrzeniu polowy tego gniota gdzie czulem sie oszukany i kompletnie nie rozumialem ocen 9/10 sypanych jak z rekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones