PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571362}

Wilki

Wolves
4,8 3 402
oceny
4,8 10 1 3402
Wilki
powrót do forum filmu Wilki

Żenująca gra aktorów. Fatalne efekty i bardzo słabe wykonanie!

ocenił(a) film na 1
Marek84

Ja już na samym początku filmu stwierdziłem ,że film będzie niski lotów . Zawsze gdy mam zamiar oglądnąć film .patrze na jego ocenę na FIMWEB czytam komentarze recenzje . I gdy film kiepski wybieram co innego .Z tym filmem było inaczej oglądałem go na ślepo pewnie gdybym zobaczył tą ocenę nawet bym nie włączył tego kanału .I bym nie żałował .Jak pisalem na początku film od początku pokazuje ze będzie kiepsko .Już na początku bohater opowiada swoje swoje życie że coś w jego życiu za szło tu chodzi o te złe zmiany .Troche mi to przypomina te filmy na Disney Channel .I cała reszta jest też niski lotów .1/10

kinoman1985

Chryste, że też taką amebę umysłową jak ty ktoś dopuścił do klawiatury. Naucz się pisać w ojczystym języku idioto, a potem bierz się za ocenianie czegokolwiek.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Naucz się czytać idioto

kinoman1985

Naucz się pisać debilu.

'bym nie żałował .Jak pisalem na początku film od początku pokazuje ze będzie kiepsko .Już na początku'

Dla takich jak ty powinna być przymusowa eutanazja.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Jeszcze raz napisz coś chamskiego na mój temat i pisać o przymusowej eutanazji co ty w ogóle człowieku piszesz to że ty umiesz pisać poprawnie po Polsku to mama nie nauczyła cie kultury .Napisz coś głupiego to obiecuje że będę pisał do skutku by usunięto cie z FILMWEB .

kinoman1985

Będę pisał do skutku aż takie prymitywy jak Ty znikną z tego portalu. Naucz się pisać, a potem komentuj bo w takiej formie, to skargę do FW będzie musiała za Ciebie napisać mama(zakładając, że potrafi pisać lepiej od Ciebie).

ocenił(a) film na 1
Tracker

Zobaczmy cwaniaku

kinoman1985

Nie popłacz się dzieciaku.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Ja nie płacze człowieku robię może błędy ale przynajmniej chamem nie jestem ale nie bój się będę nie umiał poprawnie napisać na ciebie skargę a jeszcze można zadzwonić przedstawić sytuacje twoją

kinoman1985

Błędy? Obrażasz ciężką pracę ludzi pisząc jaki to jest 1/10 film i robisz to w taki sposób, że 1/10 to można dać najwyżej Twojej wypowiedzi. Nadajesz się pod budkę z piwem z takimi wypowiedziami, a nie do komentowania czegokolwiek.

Próbuj, próbuj, nic ci to nie pomoże.

Tracker

Ciezka praca nie zawsze daje pozytywne efekty, sam o tym wiesz i racjonalizujesz wlasne emocje, ktore nie kazdemu sa dane. Skrajny subiektywizm jaki prezentujesz prowadzi do zawezenia perspektywy. Usprawiedliwieniem moze byc lekki deficyt serotoniny wystepujacy u ludzi przed 45 rokiem zycia co sklania do dzialan bardziej emocjonalnych i impulsywnych nad racjonalnymi. Bardzo czestym objawem jest stawianie swojej racji nad inna w sposob pozbawiony krytycyzmu, co prowadzi do nakrecania spirali negatywnych emocji. To tak na zimno. A na goraco film jest malo ineteresujacy w tresci, jedyna zaleta jest profesjonalna praca kamery oraz charakteryzacja postaci tzw make-up i tu mozna dac bardzo wysokoa ocene.

zarkadiusz7

Nie wiem, czy piszesz do mnie, czy do tego półgłówka, który nie potrafi się wysłowić, ale jeżeli do mnie to jesteś w błędzie. Moja opinia jest skrajnie obiektywna. Film mi się nie podobał, ale technicznie jest sprawnie zrealizowany, część ról dobrze zagrana. Dlatego też obiektywnie rzecz biorąc, nie jest to produkcja na 1/10 jak to łaskawie wybełkotał użytkownik, którego zgnoiłem.

A teksty o lekkim deficycie serotoniny i tym podobne zostaw sobie dla kolegów i znajomych, których znasz osobiście, a nie z postu na forum internetowym, zwłaszcza, że gdybyś miał choć trochę inteligencji w głowie, to byś zauważył, że nigdzie tu nie oceniałem filmu, a co za tym idzie nie ma żadnego zawężania perspektywy z mojej strony ani subiektywnej jego oceny.

kinoman1985

Dla mnie to tak na trójeczkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones