Jesus, Mary and Joey

1 godz. 41 min.
5,6 41
ocen
5,6 10 41
124
chce zobaczyć
{"type":"film","id":40013,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jesus%2C+Mary+and+Joey-2006-40013/tv","text":"W TV"}]}

Joey pamięta Mary jeszcze ze szkolnych czasów. Była ona wtedy zwykłą brzydulą. Teraz Mary wprowadza się do domu w jego sąsiedztwie, a sama okazuje się być piękną kobietą, która niedawno pokonała raka. Mary informuje Joeya, że jej wyzdrowienie było cudem. On, starając się zaakceptować to stwierdzenie, zakochuje się w niej. Mary postanawia nawrócić Joeya na drogę bożą, wykorzystując w tym celu także rodzące się między nimi uczucie.

Kasyana
opis użytkownika

Pewnego dnia nową sąsiadką bohatera Joey'a (Vincent Pagano), zostaje dziewczyna, którą pamięta jeszcze z czasów szkolnych- Mary O'Callahan (Marley Shelton). Dziewczyna zmieniła się nie do poznania. Z brzydkiego kaczątka, stała się pięknym łabędziem- prześliczną, atrakcyjną kobietą. Niedawno, ledwo udało sie jej uniknąć śmierci. Pokonała chorobę nowotworową, co zarówno ona jak i lekarze uważają za cud.
Joey, szybko zakochuje się w nowej dziewczynie z sąsiedztwa, która widząc to, postanawia wykorzystać jego uczucie, aby pokazać mu drogę, do Boga.

CRANK
opis użytkownika