PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294222}
5,3 5 718
ocen
5,3 10 1 5718
5,3 3
oceny krytyków
Bez skrupułów Toma Clancy'ego
powrót do forum filmu Bez skrupułów Toma Clancy'ego

Który aktor według was byłby najlepszy w roli Johna Kelly'ego (Clarka)?

karro2000

nie czytałem książki i nie znam realiów wiekowych głównego bohatera ale według mnie mógłby zagrać ten sam aktor który wcielił się w role clarka w sumie wszystkich strachów. jest on dobrym aktorem i grał juz ważne role w kilku filmach np. "kandydat" nie bałbym się zbytnio o to że nie udźwignie ciężaru roli na swoich barkach....

btw. ten aktor to "<Liev Schreiber>"

nowczyk777

Schreiber ma pewnego rodzaju zaciętość w oczach, która jest na plus, jeśli chodzi o Kelly'ego. Pasował mi w "Sumie Wszystkich Strachów" (choć był sporo za młody do tej roli), ale czuję, że gdzieś tam jest lepszy aktor do tej roli.

OneLazyBastard

koleś z sumy byłby niezły ale ostatnio typuję hugh jackmana

master7171

mówcie co chcecie mi pasuje Russell Crowe.

master7171

Zgadzam się z tobą, Jackman moim zdaniem idealnie pasuje do roli. Czytając książkę, tak właśnie wyobrażałem sobie Kellego(Clarka).

karro2000

Christian Bale się nada
i też koło 40-tki, jak Kelly

karro2000

Myślę, że Mark Wahlberg byłby dobry do tej roli.

karro2000

Mi pasowałby do tej roli Josh Duhamel albo Bradley Cooper. Obaj grali już żołnierzy więc myślę, że odnaleźli by się w tej roli.

harry_filmaniak

Ciepłe kluchy, jeden i drugi. Kelly/Clark wzrokiem potrafił stopić górę lodową, a pierdnięciem obalić najtęższego męża.

Jest mega-ciężko, kiedyś uważałem za dobrego kandydata Lieva Schreibera, ale w międzyczasie przestał mi już pasować... to musi być ktoś bardzo charakterystyczny, a z drugiej strony tak zwyczajny aby, tak jak Kelly, potrafił bez problemu wtopić się w tłum.

Producenci przebąkują o Tomie Hardy'm. Rozmiary właściwe. Twarz może też. Zobaczymy, co z tego tym razem wyjdzie.

OneLazyBastard

Z Hardy'm na 99% bylo tak ze dzienikarze cos tam wiedzieli ale nie byli pewni i poloczyli go z bez przybaczenia, a teraz wiadomo ze Hardy zagra inna postac stworzona przez Clance'ego w filmie Splinter Cell.

karro2000

Jeśli chodzi o wiek bohatera to w "Bez skrupułów" John ma 27-28 lat. Typujecie samych staruchów. No, ale piszę tak tylko bo na Forda jako Ryan na Filmwebie narzekano (że przeszło 10 lat starszy od bohatera, którego grał, straszne).

Swoją drogą, tak na marginesie, marzy mi się film o Jacku Ryanie Juniorze. Byłby genialny pretekst by zaangażować znów Forda do roli seniora. ;)
aha, mnie najbardziej ciekawi wybór do roli Emmetta Ryana. Gary Oldman według mnie pasowałby idealnie.

karro2000

Jason Statham

użytkownik usunięty
karro2000

Chris Hemsworth. Tak, ten od Thora, ale bynajmniej nie przez to biorę go pod uwagę. W remaku "Czerwonego świtu" całkiem nieźle wcielił się w rolę żołnierza i był jedyną ciekawą postacią w tym filmie. Wiek by się zgadzał, bo ma około trzydziestki. Do tego nieco przypakowany. Musiałby się oczywiście przyłożyć aktorsko bardziej niż do tej pory, ale to już inna sprawa.

użytkownik usunięty
karro2000

A to kolejny restart ?

ocenił(a) film na 5

Tom Hardy

miron14

Wiem, że za starzy ale jakby mieli zekranizować kolejne części to mi pasuje Vinnie Jones i Clive Owen

aleksy0133

A do tego filmu to Jake Gyllenhaal

ocenił(a) film na 2
karro2000

Na pewno nie ten którego wybrali...

ocenił(a) film na 6
mixererunio

Niby dlaczego? Jak dla mnie pasuje do tego filmu psychofanów książki i tak sie nie zadowoli

ocenił(a) film na 6
karro2000

Michael B Jordan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones