PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 109
ocen
5,1 10 1 196109
5,8 34
oceny krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

Dwie sceny z tego wspaniałego filmu, na trwałe przejdą do historii polskiego kina.
Mam na myśli, genialną scenę zamawiania coli w barze oraz wizytę Nataszy u Silnego
("Gdzie ta feeettaaa !?"). To trzeba zobaczyć i w pełni docenić.

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Szczególnie podoba mi się ten nocny spacer Silnego z Lewym, totalny odjazd. Arka Gdynia...

ocenił(a) film na 7
MusashiM

łoncza zerwane sytuacja alarmowa hhahha

ocenił(a) film na 3
vince25xx

To prowokacja, czy głupota?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
vince25xx

Film dla debili o IQ poniżej 0. 1/10 to i tak za wysoka ocena dla tego szajsu.Szyc tylko kretyna z siebie zrobił i tyle.

ocenił(a) film na 10
dominik9051

http://www.youtube.com/watch?v=6veTLg8bXHM

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Czy problem z odbiorem nie czyni Ciebie wlasnie debila? Chlopcze z tego co widze zatrzymales sie na etapie bajek, wiec nie pisz takich rzeczy i wracaj do Krola Lwa i serialu M jak milosc (ktory oceniles na 7 na 10 - brawo) ;)

ocenił(a) film na 1
heslinger

No,miałem je ocenić 8/10,ale 7/10 chyba wystarczy,bo 8/10 to jednak za dużo.

dominik9051

ty tak serio?

ocenił(a) film na 1
ryland777

No na serio uważam że 8/10 dla M jak miłość to za dużo ale możesz uważać inaczej

ocenił(a) film na 1
heslinger

Ty wez lepiej spojrz jaki ty szajs ogladasz i sie nawroć poki jeszcze możesz człowieku grzeszny

ocenił(a) film na 4
vince25xx

yyy.. nie.

ocenił(a) film na 1
diogdaily

Ten film to największy chłam jaki chyba widziałem . Już nawet Ciacho było lepsze

ocenił(a) film na 4
damianr200

dziwią mnie tylko zachwyty krytyków nad tym tytułem

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Zdecydowanie - Sonia i barszczyk to majstersztyk :-)

ocenił(a) film na 6
Max66

Popieram :) Za brac sie do tego filmu nie mogłam...a teraz jakoś oderwać sie nie umiem, bo wciąż "z podziwu nie wychodzę.." ;) na tvp2 własnie zamawiają cole...

ocenił(a) film na 1
vince25xx

Ciężko mi się wypowiedzieć. Fakt, że niektóre sceny rozwalają i przejdą do historii i mogę je oglądać bez przerwy. Z drugiej strony film jako całość nie ma kompletnie żadnego sensu i jeśli chodzi o fabułę, przekaz to jest jednym z najgorszych powstałych w ostatnich latach.

ocenił(a) film na 8
kuakrzys

oczywiście, że ma sens. rzecz o Polsce i polactwie.

ocenił(a) film na 3
joaszy

Wytłumacz to nam, głupszym prostym językiem, bo nie posiedliśmy na tyle intelektu, żeby pojąc to dzieło.

ocenił(a) film na 3
vince25xx

Przejdą do historii, tak. Jako żałosne i prostackie.

ocenił(a) film na 3
vince25xx

Jeśli struś suchodolski tak mówi, to tak musi być, rzeczywiście arcydzieło, a te dwie sceny zmiatają wszystkie polskie klasyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones