Salting the Battlefield

1 godz. 35 min.
6,1 1 431
ocen
6,1 10 1431
1 997
chce zobaczyć
{"type":"film","id":704898,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Salting+the+Battlefield-2014-704898/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Worricker - ostateczna rozgrywka
 • Anykey ocenił(a) ten film na: 3

  To tak tylko informacyjnie.
  Bo np. ja o tym nie wiedziałem i nie widziałem poprzednich części.
  Może to był powód, dla którego wystawiłem tak słabą ocenę i to pomimo wspaniałej obsady i dobrej gry aktorskiej.... tylko, że oglądając samą 'ostateczną rozgrywkę' jakoś nie zafascynowała mnie ta historia.

 • Anykey To po co w ogóle wystawiłeś ocenę i nieuczciwie zaniżasz notę? Nie mogłeś powstrzymać się do momentu, kiedy zobaczysz poprzednie części?

 • Anykey ocenił(a) ten film na: 3

  zaszczepiony_szczepan Tylko przez sympatię do głównych bohaterów nie napisałem, że tak bardzo wynudziłem się na tym filmie, że w ogóle nie rozważałem oglądania innych części.
  Niemniej dla równowagi mogłeś dać 10 i wyszłaby 'uczciwa' średnia 6,5 :)

 • Anykey Nie mogłem, bo oglądałem połowę trzeciej części. Potem zacząłem przeglądać informacje na filmwebie i trafiłem na Twój zacny komentarz.

 • Anykey ocenił(a) ten film na: 3

  zaszczepiony_szczepan Skoro nie mogłeś, to pewnie nie mogłeś...
  W każdym razie oceny można wystawiać w dowolnym momencie, więc może jutro, albo pojutrze nabierzesz mocy i przyklepiesz moją 'nieuczciwą' tróję swoją 'uczciwą' dychą :) Powodzenia.

 • Anykey Jeny.... Ale wymyśliłeś. Szacunek za wytrwałość w czepialstwie. Nie mam zamiaru oceniać tego filmu, tylko chodzi mi o zwykłą uczciwość, nie zniechęcanie do czegoś bez uprzedniego zagłębienia się w to. Pozdrawiam.

 • Anykey ocenił(a) ten film na: 3

  zaszczepiony_szczepan :) ...resect za szczegółowe wyjaśnienia i dążenie do ogólnej uczuciowości. Forum umożliwia subiektywną, ale zarazem dowolną ocenę filmów i w pełni skorzystałem tej możliwości i to nie w trakcie, ale już po obejrzeniu całego filmu. Pozdrawiam.