PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306521}

Wszyscy kochają Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
5,0 8 617
ocen
5,0 10 1 8617
6,2 4
oceny krytyków
Wszyscy kochają Mandy Lane
powrót do forum filmu Wszyscy kochają Mandy Lane

Świetna reżyseria, naprawdę przyzwoite aktorstwo, fabuła według mnie bardzo dobra jak na slasher. Klimat rodem z pogranicza horrorów z lat 80-90, jak dla mnie na duży plus a końcówka pięknie wszystko wyjaśniła. Film jest niszowy ale na pewno nie słaby.

szm007

To wytłumacz mi proszę ten film, bo do dziś go nie rozumiem..

ocenił(a) film na 6
szm007

Przyzwoite aktorstwo? Niby w czyim wykonaniu? Co najwyżej jest bardzo przeciętne. Same postacie też mało ciekawe. Tytułowej Mandy nie ratuje nawet końcówka, bo przez większość filmu ta bohaterka jest strasznie nudna i nijaka. Scenariusz bardzo słaby. Dość szybko dowiadujemy się, kto jest mordercą. Jego tożsamość też nie jest żadnym zaskoczeniem. Co prawda nie jest to film kryminalny czy detektywistyczny, ale ten wątek mógłby być dużą siłą fabuły, gdyby został ciekawie napisany. Owszem, jest efekt zaskoczenia w końcówce na który liczyłem, ale to było za mało. Klimat ciekawy, ale trochę brakowało mi w nim prawdziwej grozy, jakiejś atmosfery zaszczucia. Ledwo zaczęło się dziać coś ciekawego, a bohaterowie po prostu poszli spać, także motyw uwięzienia nocą w domu i zagrożenia ze strony czającego się wokoło mordercy został całkowicie niewykorzystany. Mało pomysłowe były też zgony poszczególnych postaci. Jedyny naprawdę fajny to wpychanie lufy w usta tej dziewczyny po tym, jak wcześniej robiła loda. Oprócz tego nic szczególnie ciekawego. Film przeciętny, takie 5/10, z kilkoma dobrymi pomysłami które mogą podwyższyć ocenę o max 1 stopień.

szm007

Przez pierwsze 35minut nuda wieje z ekranu. Do tego dochodzi nielogiczne zachowanie bohaterów. Kiszka.

szm007

Mam w Dupie te wszystkie komentarze pod tobą.
Mam to samo zdanie co ty, TEN FILM JEST ZAJEBISTY.
W tym filmie jest wszystko to co potrzebuje dobry Horror.

Kaoq1234

Czyli dokładnie co takiego? Ja w nim nic odkrywczego nie widzę. ni jak się ma do takich klasyków jak choćby "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Halloween".

szm007

Dokładnie. Fajny film. Lubię go nie tylko przez sentyment do dawnych lat. Miło się go ogląda. Spodobał mi się od początku. Po latach nic się nie zmieniło więc ten film naprawdę ma coś w sobie.

ocenił(a) film na 6
szm007

Dobrej reżyserii to chyba nie widziałeś

ocenił(a) film na 8
malysz369

Widziałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones