plakat filmu Wszyscy na pokład. Rodzinny rejs Rosie

Wszyscy na pokład. Rodzinny rejs Rosie

All Aboard! Rosie's Family Cruise
6,3 19
ocen
6,3 10 1 19
11
chce zobaczyć
{"type":"film","id":352232,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wszyscy+na+pok%C5%82ad.+Rodzinny+rejs+Rosie-2006-352232/tv","text":"W TV"}]}
Wszyscy na pokład. Rodzinny rejs Rosie
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

  abonament
  za 55 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.
 • POLSAT BOX GO - https://polsatboxgo.pl/resolve-media/1/a8ac70f87ed7fddb9d7d9021bbd09daa

  Sprawdź szczegóły


Rosie O'Donnell i jej najbliżsi postanowili wynająć prom wycieczkowy i zorganizować rejs z Nowego Jorku na Bahamy dla ponad 500 rodzin. Celem było zapewnienie przyjaznych gejom i lesbijkom wakacji. Pary homoseksualne i heteroseksualne mogły wspólnie beztrosko wypoczywać, spędzając czas wolny ze swoimi dziećmi. Ekipa towarzyszyRosie O'Donnell i jej najbliżsi postanowili wynająć prom wycieczkowy i zorganizować rejs z Nowego Jorku na Bahamy dla ponad 500 rodzin. Celem było zapewnienie przyjaznych gejom i lesbijkom wakacji. Pary homoseksualne i heteroseksualne mogły wspólnie beztrosko wypoczywać, spędzając czas wolny ze swoimi dziećmi. Ekipa towarzyszy wycieczkowiczom podczas podróży. Rodziny dzielą się z filmowcami swoimi historiami, w których nie brakuje miłości, ciepła i szczerych emocji. Rosie O'Donnell jest popularną gwiazdą telewizyjną i zdeklarowaną lesbijką, która od lat walczy o prawa osób LGBT. W roku 2004 razem ze swoją partnerką, z która wychowuje 4 dzieci, zorganizowała rejs dla ponad 1500 osób. Obraz w reżyserii laureatki nagrody Emmy Shari Cookson pokazuje wolną od uprzedzeń rzeczywistość statku, na którym każdy może być kim chce. Homoseksualne rodziny mogą bez obaw spędzać wspólnie czas. Twórcy pokazują punkt widzenia homoseksualnych i transpłciowych rodziców, którzy na co dzień muszą mierzyć się ze stereotypami i szykanami. Produkcja zdobyła trzy nominację do nagrody Emmy. Wywołała też dyskusję społeczną w Ameryce.

Wszyscy na pokład. Rodzinny rejs Rosie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.