All Dogs Go to Heaven

1 godz. 29 min.
7,6 49 036
ocen
7,6 10 49036
5 900
chce zobaczyć
{"rate":6.75,"count":4}
{"type":"film","id":11798,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/All+Dogs+Go+to+Heaven-1989-11798/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba
  • http://pl.wikipedia.org/wiki/Judith_Barsi

...a dokładniej pierwszego akapitu, pomimo tego, że oglądamy wersję polską, dziwnie się poczułem...

• użytkownik usunięty

Vedkonner Została zamordowana wraz z matką przez swojego ojca. - zamarłam. :O

• Dziwnie się poczułem. ;x

• jestemtwoimojcem ocenił(a) ten film na: 10

Vedkonner za Chiny nie obejrze tego w orginale. Po prostu jak sobie o tej dziewczynce pomyśle........

• Koszmarxd ocenił(a) ten film na: 9

Vedkonner ja tez OMG ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• Vedkonner Śmierć
    Judith była widziana po raz ostatni rankiem 25 lipca 1988, kiedy jeździła na rowerze na swojej ulicy. Tego samego dnia nie pojawiła się na zaplanowanym przesłuchaniu do roli w nowej produkcji studia Hanna-Barbera. 27 lipca o godzinie 8:30 sąsiedzi usłyszeli wybuch i zobaczyli dym unoszący się znad posesji. Jeden z nich przed przyjazdem strażaków próbował gasić płomienie za pomocą węża ogrodowego. Po opanowaniu pożaru w domu znaleziono zwłoki całej rodziny – ciało Judith we własnym łóżku, Marii w przedpokoju, a Jozsefa w garażu. Śledczy ustalili, że Jozsef Barsi wieczorem 25 lipca zastrzelił żonę i córkę z broni kaliber 7,65 mm, przez niemal dwa dni przebywał w domu, po czym 27 lipca oblał siebie oraz ciała żony i córki benzyną, podpalił dom i popełnił samobójstwo
    Ale potem piszę ...

• julia081001 CO takiego potem pisze ? czy nie rozumiem ?