PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11798}

Wszystkie psy idą do nieba

All Dogs Go to Heaven
7,6 50 194
oceny
7,6 10 1 50194
6,6 5
ocen krytyków
Wszystkie psy idą do nieba
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba

http://pl.wikipedia.org/wiki/Judith_Barsi

...a dokładniej pierwszego akapitu, pomimo tego, że oglądamy wersję polską, dziwnie się poczułem...

użytkownik usunięty
Vedkonner

Została zamordowana wraz z matką przez swojego ojca. - zamarłam. :O

Dziwnie się poczułem. ;x

ocenił(a) film na 10
Vedkonner

za Chiny nie obejrze tego w orginale. Po prostu jak sobie o tej dziewczynce pomyśle........

ocenił(a) film na 9
Vedkonner

ja tez OMG ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Vedkonner

Śmierć
Judith była widziana po raz ostatni rankiem 25 lipca 1988, kiedy jeździła na rowerze na swojej ulicy. Tego samego dnia nie pojawiła się na zaplanowanym przesłuchaniu do roli w nowej produkcji studia Hanna-Barbera. 27 lipca o godzinie 8:30 sąsiedzi usłyszeli wybuch i zobaczyli dym unoszący się znad posesji. Jeden z nich przed przyjazdem strażaków próbował gasić płomienie za pomocą węża ogrodowego. Po opanowaniu pożaru w domu znaleziono zwłoki całej rodziny – ciało Judith we własnym łóżku, Marii w przedpokoju, a Jozsefa w garażu. Śledczy ustalili, że Jozsef Barsi wieczorem 25 lipca zastrzelił żonę i córkę z broni kaliber 7,65 mm, przez niemal dwa dni przebywał w domu, po czym 27 lipca oblał siebie oraz ciała żony i córki benzyną, podpalił dom i popełnił samobójstwo
Ale potem piszę ...

julia081001

CO takiego potem pisze ? czy nie rozumiem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones