plakat filmu Wszystko albo nic

Wszystko albo nic

Stand and Deliver
7,2 947
ocen
7,2 10 1 947
2 023
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":9739,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wszystko+albo+nic-1988-9739/tv","text":"W TV"}]}
Wszystko albo nic
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jest to historia Jaime Escalante, pedagoga z powołania, który w 1982 roku porzucił dobrze płatną posadę w biznesie elektronicznym i został nauczycielem matematyki w Garfield High School, w zaniedbanej i niebezpiecznej dzielnicy Los Angeles. Uczył w klasach z przewagą młodzieży latynoskiej, gdzie uczniowie byli narkomanami, złodziejamiJest to historia Jaime Escalante, pedagoga z powołania, który w 1982 roku porzucił dobrze płatną posadę w biznesie elektronicznym i został nauczycielem matematyki w Garfield High School, w zaniedbanej i niebezpiecznej dzielnicy Los Angeles. Uczył w klasach z przewagą młodzieży latynoskiej, gdzie uczniowie byli narkomanami, złodziejami należącymi do ulicznych gangów. Nauczyciele byli powszechnie lekceważeni, ośmieszani i wykpiwani. Escalante zastosował szereg nowatorskich metod dotarcia do uczniów, tak by zdobyć ich zaufanie, obudzić w nich ambicje. Pouczający film z dobrą rolą E.J.Olmosa, za którą otrzymał nominację do Oscara, oraz z udziałem wschodzącej gwiazdy kina - Lou Diamonda Phillipsa. Daje do myślenia, ale też nasuwa się refleksja że pomimo starań Jego i innych pedagogów - niewiele się zmieniło do dziś.

Wszystko albo nic zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.