Głosujący na film, to chyba tylko koledzy i rodzina autora xD

Wiem że z takiej śmiesznej ilości głosów nie powinienem wyciągać jakichkolwiek wniosków, ale ewidentnie coś mi tu śmierdzi. Film oczywiście nie zasługuje na 7/10, max na 4/10 a osobiście uważam, że jest gorszy od przeciętnego filmu dokumentalnego dostępnego na Tubie za darmo.

Jak chcecie zobaczyć film załsugujący na 7 albo i więcej, wejdzcie na kanał Noclip na Tubie, tam zobaczycie piękne filmy dokumentalne o grach. Bo mam wrażenie, że z racji że dla tak wielu film o grach to jakiegoś rodzaju "innowacja" skąd ta ekscytacja. Fakt, nie ma takich tysięcy, ale setki dobrych na tubie się znajdą.

Od produktu wartego między 20 a 10 zł (Tego filmu) oczekiwałem czegoś co będzie warte choć tej kwoty.
A dostałem prymitywnie wyprodukowany, nudny film nie tłumaczący nic o procesie twórczym, bez wyrazistej narracji, dosłownie ze śladową muzyką czy colorgradingiem. Normalnie jakby autor wrzucił surówkę na timeline i wcisnął randomize.

Siła tego filmu to bohaterowie - goście od Lichtspier to fajne ziomki, miło się na nich patrzyło. I tyle. Dlatego ode mnie 3/10 a nie 2/10.

7

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię