Główny bohater to murowany kandydat do nagrody Darwina.

użytkownik usunięty

Jedzie w dzicz, by uciec od cywilizacji, po czym mieszka w złomie (autobus), który ta cywilizacja tam przywlokła. Zresztą gdyby na ten złom nie trafił, prawdopodobnie umarłby dużo dużo wcześniej.

Paradoksem jest też to, że gardził pieniędzmi, a na jego historii inni zrobili grube miliony. Czyli w sumie swoim życiem pomnożył obieg pieniądza :-)

A sam film przyjemny, ale bez rewelacji. Ładne obrazki, niezła muzyka. I tyle.

47
 • Dobre. Krótko i konkretnie.
  Pzdr.

 • Mnie dziwi to, że Amerykanie, którzy tradycyjnie nie cenili nawet pechowców, czyli ludzi którzy mieli realną szansę na sukces, ale przypadek im przeszkodził, tym razem zrobili pozytywny film o kompletnym nieudaczniku, looserze. Po prostu ofermie życiowej.

  To chyba znak, że Ameryka się kończy.

  Rzecz jest nie w tym, jaki on miał pomysł na życie, bo Amerykanie akceptują nawet najdziwniejsze pomysły, różnych wagabundów, traperów i hipisów mieli wielu, ale w tym, że on miał tylko pomysł i zero umiejętności zrealizowania go.

 • Haha... fajny komenrarz . Trzeba być d.bilem żeby coś takiego zrobić . Ja rozumiem zrobić sobie kilkutygodniową podróż w ramach resetu ale nie na całe życie. Wyobraźmy sb że główny bohater nie zatruł się i co dalej...? Żył by w nędzy aż szlag by to trafił i sam wcześniej czy później wyszedł by z lasu pocałowałc klamkę matczynego domu i ładnie przeprosił że był głupi jak BUT Druga opcja to taka żeby się zabił że zgryzoty . Trzeba być przy byciu de.ilem też mega egoistą idąc se w P.zdu mając na uwadze jakie rany zadał tym samym matce . The end

  • To nie było na całe życie, przecież chciał wrócić, tylko wezbrana rzeka uwięziła go tam na dłużej, niż planował. Zapasy mu się skończyły, nie mógł wrócić i głodował. Nie uciekał od cywilizacji, tylko od społeczeństwa. W pewnym momencie zrozumiał, że społeczeństwo jest mu potrzebne, jest gotowy na powrót, spakował plecak, ruszył i zobaczył, że droga jest zamknięta. Na tym polegał jego dramat.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię