Odtwórz Zwiastun nr 1 2:02

Zobacz Wszystko zostaje w rodzinie zwiastun

Film

Keeping Mum

2005 1 godz. 43 min.
7,0 24 712
ocen
7,0 10 24712
6 174
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"204529","linkUrl":"/film/Wszystko+zostaje+w+rodzinie-2005-204529","alt":"Wszystko zostaje w rodzinie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/29/204529/7613088.2.jpg"}
Urocza staruszka w bardzo oryginalny sposób pomaga rodzinie pastora.
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/45/29/204529/264761.2.jpg","title":"Skrzynia umrzyka i stare koronki","link":"/reviews/recenzja-filmu-Wszystko+zostaje+w+rodzinie-2682","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Skrzynia umrzyka i stare koronki
Pasja miłości i pasja morderstwa. A wszystko to w spokojnej gospodzie angielskiego pastora z prowincji.... ... czytaj więcej
Krzysztof Berenda
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Wszystko zostaje w rodzinie
Wszystko zostaje w rodzinie (2005) Zwiastun nr 1 2:02
Wszystko zostaje w rodzinie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2005 | Film Ciężkie jest życie pastora, którego syn-nieudacznik nie radzi sobie z problemami szkolnymi, dorastająca córka zmienia chłopaków jak rękawiczki, a sfrustrowana żona rozważa porzucenie zdziwaczałego męża dla przystojnego trenera golfa ([person=285]Patrick Swayze[/person]). Wielebny Walter Goodfellow ([person=130]Rowan Atkinson[/person]) powoli traci autorytet nie tylko w rodzinie, ale i w miasteczku. Sytuację stabilizuje zatrudnienie gosposi, starszej kobiety, która wielokrotnie ratować musi pastora przed mniejszymi i większymi katastrofami rodzinnymi. Dla zwariowanej rodziny jest niemalże zbawieniem.

Ciężkie jest życie pastora, którego syn-nieudacznik nie radzi sobie z problemami szkolnymi, dorastająca córka zmienia chłopaków jak rękawiczki, a sfrustrowana żona rozważa porzucenie zdziwaczałego męża dla przystojnego trenera golfa (Patrick Swayze). Wielebny Walter Goodfellow (Rowan Atkinson) powoli traci autorytet nie tylko w rodzinie,Ciężkie jest życie pastora, którego syn-nieudacznik nie radzi sobie z problemami szkolnymi, dorastająca córka zmienia chłopaków jak rękawiczki, a sfrustrowana żona rozważa porzucenie zdziwaczałego męża dla przystojnego trenera golfa (Patrick Swayze). Wielebny Walter Goodfellow (Rowan Atkinson) powoli traci autorytet nie tylko w rodzinie, ale i w miasteczku. Sytuację stabilizuje zatrudnienie gosposi, starszej kobiety, która wielokrotnie ratować musi pastora przed mniejszymi i większymi katastrofami rodzinnymi. Dla zwariowanej rodziny jest niemalże zbawieniem.

boxoffice
$18 575 768 na świecie
$1 619 466 w USA
$16 956 302 poza USA
budżet
$169 000
na podstawie
Richard Russo (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
studio
Azure Films (przedstawia) / Isle of Man Film Commission (przedstawia) / Summit Entertainment (przedstawia) / Więcej...
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Keeping Mum
inne tytuły
Wszystko zostaje w rodzinie Polska
Trunk (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Kiedy każdy zanosi bagaż do góry po schodach, widać cień mikrofonu przesuwający się nad głową Maggie Smith.
Niebieskie Volvo zaparkowane obok szkoły ma błoto na przednich prawych drzwiach, ale chwilkę później drzwi są już czyste.
Film kręcono na wyspie Man oraz w Londynie, St. Michael Penkivel i na terenie North York Moors (Anglia, Wielka Brytania).
Angielski humor od zawsze uchodzi w Polsce za bardzo wysublimowany i ciężki do zrozumienia dla przeciętnego obywatela, który nie wyróżnia się inklinacjami do jeżdżenia ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 82%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • super czarna komedia, dobre aktorstwo...

  Santiago84 ocenił(a) film na 8

  mozna miec zastrzezenia ze trup sciele sie gesto, ale wiadomo ze nie jest to film doslowny. w gruncie rzeczy to film o milosci :)

 • super angielski humor

  minzy123 ocenił(a) film na 7

  jak zwykle świetna Maggie Smith!<3 :D

  6
  • Ciepły miły film na jesienne wieczory i nie tylko.

   robzuch ocenił(a) film na 7

   Napawa optymizmem, Rowan jak zawsze świetny, warto zobaczyć.

  • Lubię tzw. angielski humor, więc dla mnie to super film!

   IrenaSz ocenił(a) film na 9

   Każda rola wspaniała, a stara "pani Parker" rewelacyjna! Udusiłabym ją gołymi rękami! Nie wychwalam wspaniałej czołówki aktorów, bo już mnie inni uprzedzili z wychwalaniem!

   9
   • Angielski humor

    frotka_filmweb

    to sam miód ! A już w czarnych komediach - to miód prosto z plastra ! Jak w tej komedii, 8.

    4