PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 493
oceny
7,0 10 1 202493
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Ale powtórzę.

Jakim cudem główna bohaterka nie wywaliła się biegając na obcasach? Myślałam, że przy/po pierwszym razie je zrzuci i "pójdzie boso", bo to na pewno zaoszczędziłoby sporo czasu. A tu nieugięcie miała na nogach śliczne szpileczki aż do ostatniej sceny. Obcasy to nowe adidasy? :-D
A tak poza tym i paroma innymi niedociągnięciami (jak się obudzili po wypadku w samochodzie, to dlaczego Sylwia nie zdziwiła się że ubyło jej kilka lat?) film nawet mi się podobał. Zwłaszcza rola Raymonda zapadnie mi na długo w pamięć, bo była mniej papierowa niż reszty i bardziej "do lubienia" niż para głównych bohaterów.

ocenił(a) film na 6
sunia

To nie cud, można biegać w szpilkach. Są organizowane nawet wyścigi, oglądnij na YT.

ocenił(a) film na 7
agniszon

Słyszałam o nich, czasem nawet panowie biegają :) Chodziło mi raczej o to, że bohaterka nawet wiedząc, że będzie musiała szybko biegać i tak wybierała seksi szpile zamiast czegoś wygodniejszego. Nawet biegając zawodowo w szpilach i tak rozwinie mniejszą prędkość niż na płasko :)

ocenił(a) film na 6
sunia

Chcesz się doszukiwać logiki w amerykańskich produkcjach ? Powodzenia :)

ocenił(a) film na 7
agniszon

Nadzieja na jej odnalezienie nigdy nie wygaśnie :D

ocenił(a) film na 6
sunia

To musi być wspaniałe uczucie, tak dowalić Amerykanom, za ich brak logiki i ogólnie za to, jacy są głupi, prawda?

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Heloł, przecież słowem nie wspomniałyśmy o Amerykanach :)

ocenił(a) film na 8
agniszon

Ale było o amerykańskich produkcjach - nie sądzisz, że na jedno wyszło? :P

ocenił(a) film na 5
sunia

Logika nakazuje do biegu zdjąć szpilki, rozsądny producent mając do dyspozycji taką aktorkę nakazuje jak najkrótszą mini i prezentowanie nóg. Wiadomo co się sprzedaje, a patrzy się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
sunia

Zakładasz, że wszyscy ludzie cenią życie ponad wszystko. Otóż ludzie mają różne priorytety: jedni wskoczą do szamba, żeby przeżyć; inni nie zgodzą się na dres czy trampki, bo jak umierać to z godnością (na pięknych szpilkach i w pełnym makijażu).

agniszon

nawet są biegi dla niewprawionych czyli dla facetów :)

agniszon

kanapowa karyna nie da rady przebiec 1km
Te zawody to są na krotkich odcinkach i z mniejszą prędkością

sunia

widocznie nieuważnie oglądałaś,bo po przebudzeniu Sylvia mówi,że znikło jej trochę czasu i Will ją informuje,że w tej strefie to normalne.

ocenił(a) film na 6
sunia

zgadzam sie. tez zwróciłam uwagę na wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysokie szpilki.

ocenił(a) film na 9
girl_blue

Oglądacie film w którym ludzie używają czasu zamiast waluty a czepiacie się bieganiu w szpilkach? W tym jest zawsze problem w niskiej ocenie filmu sci-fi - że wszędzie chcecie mieć logikę. W zmierzchu nikt się nie czepia że wampiry chodzą do liceum, choć mają 100 lat. Nie oceniacie przez to filmu gorzej. Albo to że świecą w słońcu, fizycznie idiotyczne. Nie wszystko ma mieć sens. Jeśli was to uspokoi to załóżmy że kupiła sobie modyfikację genetyczną dzięki której porusza się lepiej w szpilkach - no co, w końcu zatrzymali starzenie się, nie logiczne? Ech....

ocenił(a) film na 9
jackassik

I to jest najlepsza odpowiedź! Uważam tak samo.
Ja chyba nigdy (jak napisałem już wcześniej w komentarzu do mojej oceny tego filmu) nie czepiałem się szczegółów i braku realizmu w filmach (najczęściej typowo rozrywkowych), które nie są dokumentami, biografiami, etc.

ocenił(a) film na 9
jackassik

podpisuje sie pod ripostą
może można było posiedzieć jeszcze trochę na d scenariuszem ale historia jest niesamowita
i naprawde nie czepiajmy sie w filmach SF problemu w szpilkach, oni zatrzymali starzenie to co to dla nich szpilki..

ocenił(a) film na 6
budzdom93

argument - to film sci-fi więc nie musi mieć logiki jest słaby. Bo sama idea świata nie znaczy że wszystko musi być na opak.

ocenił(a) film na 6
sunia

Miałam założyć taki temat :D Podziwiam ją, że przez cały film tak naQrwiała w tych obcasach xD

dziobak_fw

najśmieszniejsze że w scenach biegów ma założone krótkie obcasy

sunia

mam wrażenie, że taki miał być jej image. zwróć uwagę, że cała jest przerysowana, wygląda troche jak postać z komisku. geometryczna fryzura, króciutkie rozkloszowane spódniczki, mega waska talia i właśnie te szpilki..

ocenił(a) film na 4
sunia

Co prawda laska głównego bohatera w ogóle mi się nie podobała, ale te bieganie w szpilkach jest mega sexi xD

DRAigor

Naprawdę? Ja uważam, że jest mega sexi.

ocenił(a) film na 5
sunia

Żeby to była tylko jedna nieścisłość i nielogiczność w tym filmie/

ocenił(a) film na 3
sunia

w szpilkach nie biegałem, przynajmniej nic takiego mi nie udowodniono :D ale na bosaka to już praktykowałem i mały kamyczek na twardej powierzchni jest mało komfortowym doświadczeniem... tak w ogóle to szpilki szpilkami a dlaczego nikt nie czepia się wybuchających jak cysterna z benzyną osobówek i głównemu bohaterowi nawet włosów nie przyjara choć zwykle jest w epicentrum! wiedźmy mogą latać na miotłach, ale film kicha bo do nich z cekaemu strzelają a jest XVI wiek, ludzie chyba tracą dystans mieszając filmową "rzeczywistość" z realem

ocenił(a) film na 8
sunia

Panna z wyższej sfery, nie potrafi boso. Proste, nie? :)

sunia

ja to się zastanawiam jakim cudem oni przeżyli ten wypadek ? cabrio, pasów brak, pałąka przeciwkapotażowego brak...a oni lądują sobie jak Darth Vader i luzik. Czy mając ileś lat na ręce byli aż tak niezniszczalni ?

użytkownik usunięty
sunia

I mnie drażniły te biegi na obcasach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
sunia

Zakładając, że chodziła w takich szpilach od młodych lat, jej mięśnie kulszowo-goleniowe mogły być tak przykurczone, że chodzenie boso lub w płaskich butach sprawiałoby jej zwyczajny ból. Jeżeli od lat śmigała na szpilach, to mogła wyćwiczyć idalną równowagę i wygodę jak linoskoczek czy inny akrobata :)

ocenił(a) film na 6
sunia

Pewnie z tego samego powodu z jakiego przesylano sobie czas z reki do reki....

sunia

Claire Dearing w Jurassic World potwierdziła, że DA SIĘ cały film przebiegać w spzilkach i jeszcze prześcigać w nich dinozaury, także nie uznałabym tego za kuriozum, hah

mippek

Udowodniła też, że spocona i brudna koszulka może się sama uprać i uprasować bez konieczności zdejmowania jej w środku dziczy pełnej dinozaurów. O idealnej grzywce przez cały czas trwania akcji nie wspomnę.

sunia

Haha, weszłam tu, żeby sprawdzić, czy tylko na mnie te szpilki zrobiły wrażenie, wchodzę w pierwszy ukryty spoilerem post i są :D
Tak, to film amerykański totalnie, ale naprawdę zastanowiło mnie jedno zdanie: "Nikt nie powinien być nieśmiertelny, jeśli umiera choć jeden człowiek". Jest niesamowite pod wieloma względami. Można na nie patrzeć przez pryzmat ekonomii, polityki, ale też religii :O

ocenił(a) film na 1
sunia

lipa jest taka ze mogla spokojnie pojechac autobusem 3/4 drogi wydajac 1 godzine a potem pol godziny by doszla tylem na spokojjnie do syna. ale musiala zginac bo syn by nie wyjechal do londynu tam

sunia

To jeszcze nic. Jakim cudem wyskoczyła w tych butach z okna wprost na zaparkowany na ulicy samochód i nie połamała przy tym nóg ani nie powykręcała kostek. Oto jest pytanie. Niemniej nie buty mnie drażniły w tym filmie, a ten jej wytrzeszcz.

ocenił(a) film na 4
sunia

Chciałbym mieć takie problemy. Ech, kobiety...

sunia

Biegła w butach na małym obcasie, słupku, ale w scenie pocałunku magicznie się wydłuzyły i zamieniły w szpilki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones