PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394264}

Wyścig

Race
7,5 714
ocen
7,5 10 1 714
Wyścig
powrót do forum filmu Wyścig

Nprawdę ciekawy film. Wciągająca fabuła, kilka momentów zaskoczenia. No i te piosenki... Odrazu spodobała mi się ta, co leciała 'touch me touch me touch me,(a zara zara) kiss me kiss me kiss me,(a zara zara) hole me hole me hole me(mmm mmm)...'I ta która leciała podczas gdy Sofia opowiadała, jak to było gdzieśtam.
(Tytułów jeszcze nie znam, bo 5 minut temu skończyłam oglądać.:))
Niespodziewałam się aż tyle po tym filmie. Naprawdę wielkie, miłe zaskoczenie, że był to tak świetny film.
Polecam każdemu.:)

ocenił(a) film na 3
Amishia

A ja każdemu odradzam, zaoszczędzicie 2,5h jeśli mnie posłuchacie, kolejne bolly z zawyżoną oceną przez opętanych fanów hinduskich filmów.

ocenił(a) film na 8
kozior

A inne filmy nie mają opętanych fanów niby? :P Jeszcze nie oglądałam tego filmu, ale Twój komentarz mnie szczególnie zachęcił do obejrzenia :P

ocenił(a) film na 3
Sai65

Ja nie mam nic przeciwko hinduskim filmom, przeciwnie, lubię je ale tylko te dobre, a tych jest bardzo mało. Można być fanem jakiegoś gatunku ale trzeba umieć odróżniać filmy kiepski od tych dobrych, większość fanów bollywood podchodzi do tych filmów bezkrytycznie, dlatego masa filmów ma zawyżone oceny i dlatego tak ciężko znaleźć jakiś naprawde dobry film bolly do obejrzenia po ocenach co mnie denerwuje bo w 90% okazuje się, że tylko traciłem czas sugerując się oceną na filmwebie. Większość tych filmów jest na poziomie kina akcji z lat 80-tych albo głupkowatych komedii a oceny poniżej 7 dla hinduskiego filmu to rzadkość. Tak więc, drodzy fani, opamiętajcie się, bądźcie bardziej obiektywni w ocenianiu.

ocenił(a) film na 8
kozior

Ja tam bym się nie czepiała, każdy ma inny gust i ocenia subiektywnie, bo niby jak inaczej :P Zawsze można film przestać oglądać :P Dużo filmów z Aamirem Khanem jest b. dobrych wg mnie; widzę, że się "Ghajini" podobał, to polecam jeszcze chociażby "Taare Zameen Par" albo "3 idiots", jeśli nie oglądałeś ;)

ocenił(a) film na 3
Sai65

Jasne, że zawsze można przerwać oglądanie ale nie lubię tego robić, boję się, że film jednak się rozkręci i zacząłby mi się podobać. Uważam, że Ghajini jest świetny, fajnie łączy śmieszną komedie romantyczną z thrillerem, pomimo, że jest trochę w nim tandety i kiczu to jednak jest naprawdę fajny. A co do propozycji to chętnie sprawdzę a ze swojej strony mogę zaproponować Kites, Fanaa, Rebeliant i może jeszcze Paheli ale pewnie taka fanka już to wszystko widziała.

ocenił(a) film na 8
kozior

"Rebelianta" jeszcze nie widziałam ;) Raczej nie przepadam za filmami historycznymi i wojennymi w dodatku :P Hm, to może jeszcze teraz "Kurbaan", "Ek Hasina Thi" i "Ghulam" dorzucę, patrząc na Twoje propozycje, to mają szanse się spodobać te filmy (bardziej chyba od moich wcześniejszych propozycji), myślę i mam nadzieję ;) Liczę, że dasz znać, czy trafiłam z filmami;)

ocenił(a) film na 3
Sai65

A oczywiście, że dam znać, jednak mam mało czasu na oglądanie więc może minąć sporo czasu nim obejrzę któryś z tych filmów no i oglądam filmy tylko na bluray więc warunkiem jest zdobycie filmu w takiej wersji. Dorzucę jeszcze coś od siebie, Jab we met i Bunty aur babli, a teraz życzę dobrej nocy i idę spać bo rano do pracy

ocenił(a) film na 8
kozior

Oglądałam obydwa filmy ;) "Race" też już widziałam ;) Mnie się bardzo podobał :P Dobranoc ;)

ocenił(a) film na 8
Amishia

Mi również film bardzo się podobał, piosenki rzeczywiście wpadają w ucho, do tego wciągająca i zaskakująca fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones