PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6462}

Sprawy wewnętrzne

Internal Affairs
6,9 5 107
ocen
6,9 10 1 5107
Sprawy wewnętrzne
powrót do forum filmu Sprawy wewnętrzne

super rola gere jak czarnego charakteru, garcia tez wypadl dobrze jako ten "dobry", 8/10. ciekawa fabula i intryga.

ocenił(a) film na 7
herkules5_56

Tak. Świetny film. Jednak sądzę że końcówkę filmu "spaprali" (a w szczególności ostatnią scenę) bo jakoś mi nie pasuje do całości, która była naprawę dobra. Dlatego zamiast ocenić na 8 to dam 7. Miłe zaskoczenie a sam film wart polecenia:)

ocenił(a) film na 8
MartiniKS

Niby co tam "spaprane" na koniec?

ocenił(a) film na 7
jan_niezbedny0

Jak kiedyś obejrzę raz jeszcze to napiszę, bo po 5,5 roku moja wypowiedź mogłaby być nie do końca rzetelna.

ocenił(a) film na 2
herkules5_56

Nie zgadzam sie. Kompletnie nie przylozyli sie do postaci. Postac Geera to nie tyle czrny charakter, co potwor wcielony. Calkowicie jednowymiarowa postac, pozbawiona cech ludzkich. Nie przekonuje mnie to. Nienawidze takich filmow, gdzie na sile ma byc jasne kogo widz powinien nienawidziec. Gdzie negatywny bohater jest przejaskrawiony do granic karykatury i kuriozum.

ocenił(a) film na 8
Edna_fw

No, bo na świecie wcale nie ma zbrodniarzy, złych, do cna zdemoralizowanych ludzi...

To jest jedno, a drugie, w jego życiu był pozytyw - dzieci, które jakby nie było kochał.

ocenił(a) film na 2
jan_niezbedny0

Mnie nie przekonal. Przejaskrawione postaci toleruje tylko w komediach i parodiach.

ocenił(a) film na 8
Edna_fw

Nic tu nie było przejaskrawione. Socjopatyczna osobowość jak się patrzy. W dodatku obdarzona władzą tzw. stróża prawa - więc nie dziwota, że wszystko eskalowało z upływem czasu i rosnącym poczuciem bezkarności.

ocenił(a) film na 2
jan_niezbedny0

Mam inne zdanie na ten temat. Dla przykladu podaje dobrze zrobie czarne charaktery z rownie dobrych filmow: Gerard z naszego rodzimego "Dlugu", tytulowa postac w "Czlowieku z blizna", czy z innej beczki- szeryf z "Rambo", i wiele innych, zreszta.

ocenił(a) film na 7
herkules5_56

Zgadza sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones