PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601849}
3,5 49 740
ocen
3,5 10 1 49740
1,4 13
ocen krytyków
Wyjazd integracyjny
powrót do forum filmu Wyjazd integracyjny

Czyli poczekałem na dzień, kiedy miałem ochotę na "reset" przy głupawej komedii z piwkiem w ręku itp. Niestety film zepsuł mi wieczór...
Tu już nawet nie chodzi o to ile było czy nie było śmiesznych momentów, bo kilka owszem było znośnych.
Chodzi o to,że ten film ma tak denny scenariusz i jest tak fatalnie wyreżyserowany,ze po prostu nie da sie go obejrzeć w całości.
Potworne badziewie.

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

Ale się nabuzowałeś :D. Mnie osobiście podobał się ten film. Wyjazd integracyjny, więc czego można było się spodziewać po filmie pod takim tytułem, z góry było wiadome, że scenariusz będzie tkwił w prostocie, o to przecież się rozchodzi. Gratuluję Ci poczucia humoru, jeśli przy piwku nie potrafisz obejrzeć tego filmu, no ale ile ludzi tyle gustów.

ocenił(a) film na 1
van_der

Tak, ale można taki odmóżdżający film zrobić profesjonalnie, jak np. Kevin Smith

mayny

odmóżdżający to jest Rrrrrrr ! :D

ocenił(a) film na 1
Ivan_The_Maskarator

"Chodzi o to,że ten film ma tak denny scenariusz i jest tak fatalnie wyreżyserowany..."


DOKŁADNIE.
Treścią taki film zaskoczyć raczej nie może (temat nie raz przerabiany), ale można to przynajmniej napisać i nakręcić z elementarnym szacunkiem dla widza, a nie traktując go jak debila, który kupi wszystko. Ten film to zbieranina jakichś totalnie nieudanych, nieśmiesznych skeczy, a aktorzy wyglądają jakby co chwila puszczali oko do kamery.

ocenił(a) film na 2
Ivan_The_Maskarator

No to jak piwko nie pomogło, to rzeczywiście ...

ocenił(a) film na 2
Ivan_The_Maskarator

Huh, obejrzałem w końcu, masakra.
Zacytuję sam siebie z mojej oceny filmu: "Figura obrzydliwa, Glinka głupia jak but, Karolak i Kot nie śmieszni, nie wiem co tam robi Frycz, Orzechowski i Topa, ogólnie kicha na całego".
Nawet nie próbowałem z piwem, bo jeszcze by mi skisło ;p

ocenił(a) film na 3
chemas

Bieda jakaś taka. Kilka fajnych momentów, ale to stanowczo za mało.

chemas

:)

Przeczytałem kilka komentarzy, m.in. Twój, bo planowałem dziś poświęcić 1,5 h na obejrzenie WI :) Nastrój mam nietęgi, a i w krzyży mnie coś łupie od wczoraj... Ale po lekturze Waszych wypowiedzi chyba raczej sobie ten "film" odpuszczę, bo oglądanie nieśmiesznej komedii, w dodatku beznadziejnie wyreżyserowanej i kiepsko zagranej jest ostatnią rzeczą, jakiej mi dziś potrzeba... :)

ocenił(a) film na 2
awarek_2

Faktycznie wczoraj leciało, zerkałem mimochodem i tylko upewniłem się, że jak wystawiałem opinię temu gniotowi byłem poczytalny, nie specjalnie zdenerwowany na świat i w ogóle, czyli, że byłem obiektywny :)

Ivan_The_Maskarator

Do wszystkich zainteresowanych w tym temacie: użytkownik, który tchórzliwie ukrywa się pod nazwą "chemas" od lat zalega ze spłatą długu, który zaciągnął od państwa, żeby mieć środki na alkoholowe libacje.

https://narodowecentrumdlugow.pl/dluznik/przemyslaw-stelmasiak-zlocieniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones