PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700299}

Wykolejona

Trainwreck
5,6 43 298
ocen
5,6 10 1 43298
5,9 21
ocen krytyków
Wykolejona
powrót do forum filmu Wykolejona

...Tilda Swinton wygląda jak kobieta. Gratulacje

ocenił(a) film na 6
mariuszkb

Tak ją odpicowali że jej nie poznałem. Bardzo fajnie wyglądała w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
Wariat23

Teraz tak patrzę na obsadę i mi szczena opadła jak się dowiedziałem, że to ona grała w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
Wariat23

Nie zgodzę się z opinią w tytule. W "Only lovers left alive" również wygląda niesamowicie.

Wariat23

Ale to aż NIEMOżLIWE to chyba nie tylko makijaż to chyba jakaś opiracja plastyczna bo nie mogla się az tak zmienic ! nie zrozumcie mnie zle ja bardzo lubie Tilde i jej originalną urode..........

ocenił(a) film na 5
mariuszkb

No, szoke. Zupełnie jak nie ona :D

mariuszkb

Oglądając to przychodziła mi myśl, że ta kobieta wygląda troszeczkę jak Tilda Swinton, okazało się że to ona :)

ocenił(a) film na 6
mariuszkb

Nigdy bym nie przypuszczała, że Tilda może wyglądać tak pięknie i kobieco.

mariuszkb

A "Broken Flowers" widziałeś?

mariuszkb

I to jest prawdziwa aktorka, ktora w jednym filmie jest odpychajaca a w innym piekna i kobieca.

dastan3000

Ona w większości filmów jest odpychająca

ocenił(a) film na 6
mariuszkb

niesamowita! drugi, świetny plan. :)

ocenił(a) film na 6
mariuszkb

Polecam w akim razie zobaczyć "I Am Love", w którym wygląda wręcz zjawiskowo <3

mariuszkb

Więcej CGI na jej twarzy niż makijażu .

mariuszkb

No niestety, jak wygląda strasznie sztucznie. Zdecydowanie wolę ją naturalną, wtedy jest najpiękniejsza.

ocenił(a) film na 4
mariuszkb

Gdybyś mi nie napisał, że to Tilda Swinton myślałabym że to jakaś tam aktorka.. W ogóle jej nie poznałam :)

mariuszkb

No tak, bo wyglądała jak typowa amerykańska kobieta - zadbana, ładna i nudna kopia jakich wiele na ulicach. Sorry, wolę tę "odpychającą", "aseksualną" i "dziwną" Tildę.

whitestripes_333

To Ty chyba na jakichś innych ulicach byłeś, bo przeciętna Amerykanka nie tylko nie jest zadbana a wręcz odwrotnie ma to gdzieś :)

mariuszkb

Tilda jest jedna z nielicznych artystek ktora potrafi zmienic sie jak kameleon. Osobiscie to w niej uwielbiam. Może byc kobieca i seksowna, moze stac sie mezczyzna. Polecam jej fotografie w ktorej upodabnia sie do Davida Bowie.
Niedawno obejrzalam nowy film z jej udzialem remake "basenu" "a bigger splash" - jest genialna i w doborowym towarzystwie.
Polecam!

mariuszkb

Ehh, a według mnie w tym filmie wygląda okropnie - rozumiem, że jest zrobiona na taką "amerykańską" kobietę, ale ta solara i fryzura... O wiele bardziej wolę tę dziwną Tildę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones