Wysoka dziewczyna

Tall Girl

2019 1 godz. 41 min.
4,9 12 911
ocen
4,9 10 12911
688
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna
  • ml_Leake ocenił(a) ten film na: 3

    Jeśli główna bohaterka ma 185 cm i chodzi do liceum, a nie do przedszkola, to ile wzrostu ma reszta uczniów? 140 cm, skoro sięgają jej do biustu czy ramion? Przecież Ci kolesie są o 2 głowy mniejsi, a nie widziałam licealisty mającego 140 cm... po drugie wszystko fajnie, ale dziewczyna ma wzrost modelki wybiegowej i dosłownie wszyscy (oprócz 2 osób) jej dokuczają? rozumiem, że to film dedykowany młodzieży, dialogi, sytuacje, problemy są dla nastolatków, ale poniosło ich w drugą stronę. a pokazywanie w każdym filmie dla nastolatków dręczenia z powodu: wzrostu, wagi, rasy, religii -> drodzy twórcy, jeśli uczniowie szkoły chcą dokuczać komuś to zrobią to nawet bez powodu. większość osób pada ofiarom dręczenia, dokuczania, męczenia fizycznego i psychicznego bez większego powodu. czasem tylko dlatego, że "leader", góru czy miss klasy tak powiedziała. szkoła to surwiwal bez potrzeby zwalania tego na dodatkowe 5cm wzrostu. całą szkołę, prawie do końca gim byłam najwyższą w klasie i jakoś nikt mnie nie dręczył z tego powodu, dzieciom to wisiało. nie trafiła się Kimmi, która dowaliła by się z innego powodu, gdyby główna bohaterka była niska. taki typ. i to nie wina dzieci tylko nauczycieli. może film dla amerykańskich nauczycieli, żeby COKOLWIEK zrobili i JAKKOLWIEK zareagowali :)

  • CeBeF_88 ocenił(a) ten film na: 3

    ml_Leake Ma 180 cm wzrostu a na koniec mówi że z każdego łózka wystają jej nogi. Gdyby miała np. 205 cm to by się częściowo zgadzało. A tak zgadzam się z autorem, że film jest mocno naciągany. Szkoła karłów i tyle. Bo innego rozwiązania nie widzę.

  • TrefnaPanna ocenił(a) ten film na: 4

    ml_Leake Hej. Też odniosłam takie wrażenie. Sama mam 183 więc nie wiele mniej i byłam zazenowana olądajając ten film. Te dziwne teksty i to w średniej szkole. Nie spotkałam się z czymś takim. Ten filmowy świat wykreowany był bardzo naiwnie. Oczywiście faceci czują dyskomfort kiedy dziewczyna jest wyższa. Niektóre sytuację były zabawne. Ale ogólnie odniosłam wrażenie jakby stworzyła ten film jakaś laska z 1.50 i to dzieło jej kompleksów.