The Island of Dr. Moreau

1 godz. 36 min.
5,8 13 622
oceny
5,8 10 13622
3 262
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":3}
{"type":"film","id":620,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Island+of+Dr.+Moreau-1996-620/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyspa doktora Moreau
  • jakiego zwierzęcia był krzyżówką? i czemu cieszył się specjalnymi względami?

• coraloft ocenił(a) ten film na: 6

puma Wg mnie ta mała postać była inspirowana wyglądem dzieci, chorym na progerie.

• coraloft wg mnie małpka kapucynka

• Salmonella ocenił(a) ten film na: 8

puma tu masz trochę więcej w temacie http://kulturawplot.pl/2015/02/11/najgorszy-film-w-historii-...

• puma gość tak naprawdę nie był przewidziany w scenariuszu - Marlon Brando poznał go w barze przed rozpoczęciem zdjęć i wymusił na twórcach, że karzeł ma zagrać w filmie, bo tak. A że z Brando nikt nie chciał zadzierać to się zgodzili. Podobnie było z rolą Kilmara, który pierwotnie miał grać głównego bohatera, ale się fochnął i żeby go zatrzymać w obsadzie twórcy zgodzili się dać mu inną, mniejszą rolę. Generalnie proces kręcenia tego filmu był jedną wielką farsą - zmiana reżysera, zmiana obsady, zmiany w scenariuszu praktycznie co chwila, do tego Brando, który się rządził na planie i miał w sumie ten film w dupie...

• painmaker83 ocenił(a) ten film na: 6

puma W książce to był uczłowieczony leniwiec, w filmie nie mam pojęcia.