PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700019}

Wyznania nastolatki

The Diary of a Teenage Girl
6,2 9 792
oceny
6,2 10 1 9792
6,4 23
oceny krytyków
Wyznania nastolatki
powrót do forum filmu Wyznania nastolatki

Jest coś w tym filmie intrygującego.

Kokobello

a tak konkretniej

tisoc

Jest to pamiętnik nastolatki która troszkę, zahacza o nimfomanie, aczkolwiek nie jest to takie dosłowne i uderzające. Lekko romantyczne, widać tutaj brak ojca, brak mężczyzny w życiu, a przede wszystkim uczucia. Wszystko oplecione lekko komiksowym akcentem. Fajne, wciągające jeżeli kogoś nie oburzają takie "klimaty".

Kokobello

to jest też taki przykład kontekstu, bo film dodajmy dzieje się w latach 70 i pokazuje romans tytułowej 15 latki ze swoim ojczymem, gdyby tą opowieść umieścić współcześnie....(pytanie otwarte)

ocenił(a) film na 7
Kokobello

Mnie się np. bardzo podobały wszystkie zabiegi artystyczne - chociażby scena, kiedy główna bohaterka tonie w wannie idealnie pokazuję, że nasza nastolatka się zaczyna w tym wszystkim gubić i czuję się własnie jak tonąca. Albo... Można to interpretować jako moment przemiany mentalnej bohaterki - z dziewczyny uprawiającej sex od tak, zmieniła się w kogos, kto szuka w seksie jakichs głębszych doznań... No i film z ewidentnym przesłaniem - jedyną osobą, która jest w stanie cię w pełni pokochać, jestes ty sam.

Kiedy włączałam ten film, nie myslałam że to napiszę, ale - naprawdę dobry film!

ocenił(a) film na 6
different_blond

mnie tez :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones